çankaya tesisatçı

çankaya tesisatçı & çankaya tesisat ve çankaya su tesisatçısı kimdir ?

Çankaya tesisatçı olarak profesyonel tesisatçı hizmeti vermekteyiz. Tüm semtlerde Çankaya tesisat & Çankaya su tesisatçısı hizmeti veriyoruz.

Genellikle Ankara’nın Çankaya bölgesinde yoğun nüfus nedeni ile sıklıkla su tesisat sorunları yaşanmaktadır. Bölgede yaşanan bu sorunlara çözüm bulmak her zaman kolay değildir. Çankaya tesisatçı olarak bizler en zorlu durumların bile üstesinden gelmek için çalışmaktayız. Özellikle bu alanda profesyonel ekiplerden destek alarak kalıcı olarak tesisat sorunlarını aşmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

Çankaya Tesisatçı Kalıcı Su Tesisat Tamiri

Genellikle su tesisat sorunları kalıcı olarak çözüm üretilmesi gereken sorunlardır. Bu nedenle sorunlar kalıcı olarak düzeltilmediğinde ev sahiplerine sürekli olarak arıza çıkaracaktır. Ankara Çankaya tesisatçı ekibi olarak insanların yaşadığı su tesisat sorunlarına en iyi şekilde çözümler üretmekteyiz. Ancak sizlerde profesyonel bir Çankaya tesisat ekibi arıyorsanız bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Böylece uzun vadeli olarak su tesisat sorunlarından kurtulabilirsiniz.

Çankaya Tesisatçı Ekibi

Çankaya su tesisatçısı olarak insanların ihtiyaç duydukları profesyonel su tesisatı hizmetini en iyi şekilde sunuyoruz. Bizleri tercih eden insanlar böylece son derece önemli hizmetleri çok kolay bir şekilde profesyonel olarak almış oluyor. Çankaya tesisatçı arayışları bizler ile tanıştıklarında son buluyor. Çünkü bizlerden hizmet aldıklarında kalıcı olarak su tesisat sorunları çözüme ulaşabiliyor.

çankaya tesisatçı
çankaya tesisatçı

Çankaya Tesisatçı

Özellikle Ankara Çankaya Tesisatçı işlerinin uzmanı firmamız en kısa sürede sıhhi tesisat sorunlarının çözülmesi konusunda size yardım edecektir.

Genellikle Ankara’nın en güvenilir Çankaya Su Tesisatçısı olarak tüm sıhhi işlerinden sıfırdan kurulum ve onarım işlerini gerçekleştiriyoruz. Özellikle memnun kalacağınız birçok hizmetimiz kapsamında kırmadan su kaçağı tespiti işlemleri ve benzer birçok işlemi sorunsuz bir şekide gerçekleştiriyoruz.

Özellikle eski ve yeni tüm tesisat işlerinde çözüm bulmak istediğinizde ekibimizin yardımını alabilirsiniz. Acil durumlar ve rutin kontrol ve kurulumlar söz konusu olduğunda tesisat işlerinizin sorunsuz bir şekilde yürümesini sağlıyoruz.

Su Tesisatı Arızaları Nelerdir? Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır?

Genel olarak belli başlı bazı tesisat sorunları vardır. Bunlar su kaçakları, sızıntılar ve  yıpranan tesisat problemi gibi durumlardır. Fayans ve derz aralıklarından kaynaklanan birçok sorun olduğu gibi, rutin arızalarda da birçok problemin yaşanması gündeme gelmektedir. Genel olarak görülen su tesisat arızaları şunlardır:

 • Fayans derz aralarında açıklıklardan kaynaklı su kaçakları
 • Demir boruların delinmesi
 • PPRC boruların döşenme esnasında eklem yerlerinin düzgün kaynatılmamasından kaynaklı kaçaklar

Genellikle yukarıdaki maddeler halinde belirtilen sebeplerden ötürü su tesisatlarınızda sorun mu yaşıyorsunuz? Dert etmeyin Çankaya su tesisatçısı Ada Tesisat kırmadan termal kamera kullanarak su kaçaklarınızı kırmadan nokta tespit işlemi yapmaktadır. Peki nasıl mı? Devamını yazımızdan okuyabilirsiniz.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Genellikle günümüzdeki makineler ve teknik imkanlarla su kaçakları kolayca tespit edilmektedir. Genel olarak su kaçakları temiz su ve pis su kaçakları olarak ikiye ayrılır. Bu gibi zorlu kaçakları kırmadan noktasal olarak bulmak için Ada Tesisat firmamız aşağıdaki cihazları kullanmaktadır:

 • Termal kamera kullanımı
 • Akustik dinleme cihazı
 • Basınç ölçer kullanımı

Genellikle bu tespit yöntemleriyle Çankaya Su Kaçağı Tespiti kolay bir şekilde yapılmaktadır. Genellikle basit bir şekilde gerçekleştireceğimiz bu işlemler maksimum 1 saatinizi alacak ve sorunsuz bir şekilde tesisatınızın sorununun çözümü mümkün olacaktır.

Çankaya Tesisatçı Ada Tesisat

Genel olarak tercih edeceğiniz birçok tesisat onarım işinde Çankaya Tesisatçı olarak hizmet veriyoruz. Son derece önemli olan acil durumlar söz konusu olduğunda tesisat işlerinizin eksiksiz olarak yerine getirilmesi mümkün olacaktır.

Genel olarak tercih edeceğiniz Çankaya AÇIK TESİSATÇI olarak ekibimizin desteğini alabilirsiniz. Bilgi almak ve iletişime geçmek için uzmanlarımızın yardımını alabilirsiniz. Özellikle tesisat işlerinde çözüm bulmak istediğinizde acil durumlarda size yardımı dokunacak Ada tesisat, 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. En doğru çözümler için ekibimizden yardım almaktan çekinmeyiniz.

Çankaya Su Tesisatçısı Ada Tesisat

Özellikle Ankara’nın her türlü alt yapı sorununda başarılı olan ve memnun kalacağınız bir hizmet sağlayan Çankaya su tesisatçısı artık su sızıntılarını ortadan kaldırmanızı sağlıyor. Tesisat işlerinde çözüm bulmak istediğinizde her zaman ekibimizin yardımını alabilirsiniz.

Genellikle günün her saatinde açık olan bir tesisatçı arıyorsanız Çankaya AÇIK su tesisatçısı aradığınız kalitedeki hizmeti sunarak sizlere destek vermeye hazır oluyor.  Tek yapmanız gereken bizimle iletişme geçerek acil durumlarda çözüm bulmanız gereken her türlü sorununuzu çözecektir.

Çankaya KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ

Genellikle Ankara’da hizmet veren çok sayıda firma gibi biz de teknolojik imkanları kullanarak ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.  Çankaya KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ için ekibimizden destek alabilirsiniz. Bilgi almak ve iletişime geçmek istediğinizde hemen bize ulaşın, en kısa sürede kaçak tespiti için adresinize ustalarımızı gönderelim.

Genellikle günün 24 saati hizmet almanızı sağlayan ekibimiz profesyonel çalışmalarla size özel çözümler sunacaktır. Çankaya KAMERALI SU KAÇAK TESPİTİ için ihtiyacınız olan çözümleri hemen bulabilirsiniz. Özellikle ekonomik fiyatlar ve ödeme koşullarıyla bilgi almanızı sağlayan uzmanlarımıza WhatsApp üzerinden hemen ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular
Sıhhi Tesisat İşçilik Fiyatları Ne Kadar?

Su Tesisatı Döşeme işlemleri sıva altı ve sıva üstü olarak ikiye ayrılmaktadır. Şöyleki;

 1. Sıva Üstü Sıhhi Tesisat Malzeme İşçilik Olarak 3.500.00 TL – 5.000.00 TL Olarak Evin Yapısına Değişkenlik Göstermektedir.Sıva Altı Sıhhi Tesisat Malzeme İşçilik Olarak 4.500.00 TL – 7.000.00 TL Olarak Evin Yapısına Değişkenlik Göstermektedir.
Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?
2022 KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIADA TESİSAT FİYAT TABLOSUKameralı Su Kaçağı Tespiti – Kırmadan350 TLManometre İle Su Kaçağı Tespiti350 TLAkustik Dinleme Su Kaçak Tespiti350 TL
Tesisatta Kaçak Olup Olmadığını Nasıl Anlarız?
 1. Su faturamızın bir önceki aya göre yüksek gelmesinden
 1. Su sayacının kullanım dışı sürekli dönmesinden
 1. Duvar, parke ve zemin fayans aralarında renk değişimi ve rutubet kokusundan
 1. Alt komşunuzun tavanında oluşan sararma ve su kabarcıklarından

Genellikle yukarıda maddeler halinde belirtilen sebeplerden ötürü su tesisatımız da kaçak olup olmadığını anlayabiliriz. Çankaya Tesisatçı Ada Tesisat İletişim 0553 2672191

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Genellikle su tesisatlarında yaşanılan su kaçakları için manometre ile daire içerisindeki basınç ölçümü yapılarak, su kaçakları kırmadan noktasal tespit imkanı mümkündür.

Çankaya Tesisatçı Kimdir?

Özellikle en iyi Çankaya su tesisatçısı Akay Tesisat ev ve iş yerlerinizde yaşanılan su arızlarınızı kırmadan teknolojik cihazlar yardımıyla kısa süre de 2 Yıl Garantili tamir onarım hizmeti sunmaktadır. Çankaya Tesisatçı İletişim 0553 2672191