Eryaman Su Kaçağı Tespiti

Eryaman Su Kaçağı Tespiti 

Eryaman su kaçağı tespiti işlemlerinde çözüm odaklı bir hizmet almak istediğinizde Ada Tesisat sizler için hazır olacaktır.

Eryaman su kaçağı tespiti işlemlerinde müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımın söz konusu olduğu Ada Tesisat nitelikli bir hizmet vermektir. Yaşam alanlarımızda ortaya çıkan sorunlar, hayatımızı doğrudan etkilediği için, çözümünün hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. İşte bu sorunlardan bir tanesi de, su tesisatlarında meydana gelen kaçaklardır. Özellikle fark etmeden ortaya çıkması ve bunu fark edene kadar hem kendi evimize, hem de alt komşunun evine zarar vermesi, manevi huzursuzlukları da ortaya çıkarmaktadır. Bununla birlikte birçok nedenden dolayı yaşanan kaçaklar hayatınızı daha büyük ölçüde etkilemeye başlar.

Ancak belirli kıstaslara dikkat edilip, su kaçağının bulunduğunu düşündüğünüzde, su kaçağı tespiti hizmeti ile kaçak kısa sürede tespit edilir, tamir işlemi de aynı hızda tamamlanır. Bu durumun ilk belirtilerinden biri evdeki böcek ve sineklerin artması, su faturalarının yüksek gelmesidir. Şıp şıp damlayan musluklar da sinirinizi bozmak için tuz biber olmaktadır. İşte bu süreçte de Akay Tesisat daima yanınızda yer almaktadır. Eryaman su tesisatçısı firmalarının başında gelen ve güvenilir hizmeti ile dikkat çeken Ada Dekorasyon, sizlere beklediğiniz kalitedeki hizmeti uygun fiyatlara sunmaktadır. Peki, su kaçağı nasıl bulunur? Evde veya işyerinde su kaçağı olduğu nasıl anlaşılır? 

eryaman su kaçağı tespiti
eryaman su kaçağı tespiti

Su Kaçağı Nasıl Bulunur? 

Eryaman su tesisatçısı firması olarak Ada Dekorasyon, profesyonel hizmetlerinin yanı sıra, doğru bilgi aktarımına da önem vermektedir. Bu nedenle su kaçaklarının tespit edilmesi süreci oldukça önemlidir. Bu süreci son derece iyi bir şekilde planlayacak olan ekibimiz, su kaçağı tespiti işlemlerinde çözüm bulmanızı sağlayacak birçok pratik seçenekle karşınıza çıkacaktır.

Su kaçakları, faturalarınızın yükselmesinin yanı sıra kötü kokulara da neden olur. Bu yüzden mutlaka tamir edilmesi gerekir. Bazı problemler kısa sürede basit müdahalelerle çözülürken, bazılarında sistemin yeniden kurulması gerekebilir. Bu yüzden işinde uzman ve sertifikalı ustalarımıza her türlü sorun için güvenebilirsiniz.

Peki, su kaçağı nasıl bulunur? 

 • Fayansların üzerinde su birikiyorsa, 
 • Su faturaları her ay gelen düzeyden daha fazla geliyorsa, 
 • Duvarlarda veya alt komşunun tavanın sararmalar ya da küflenmeler oluşmuşsa, 
 • Rutubet kokusu hissetmeye başladıysanız, 
 • Musluklarınızdan su damlıyorsa,
 • Vanaları kapatmanıza rağmen su sayacı hala dönmeye devam ediyorsa ve 
 • Derz aralarında sararmalar oluşmuşsa, su kaçağı ile karşı karşıya kalmışsınız demektir. 

Yukarıda da gördüğünüz üzere, su kaçaklarının tespit edilmesindeki temel etkenler yukarıdaki gibidir. Peki, su kaçakları nasıl oluşur? 

ankara eryaman su kaçağı tespiti

Su Kaçaklarının Oluşma Sebepleri Nelerdir? 

Su kaçaklarında dikkat çeken hataların başında, tesisatçı hataları göze çarpar. Sonrasına da tesisatın eskimesi kaynaklı problemler gündeme gelir. Ancak tek hatalar bunlar değildir. Zamana karşı direnemeyen ve kullanım açısından sorun oluşan durumlar için su kaçaklarının kısa sürede giderilmesi amaçlanır. Bu yüzden tesisatçı hatalarının yanında birçok farklı nedenden örgütü su kaçaklarının oluştuğu gözlenir. Şimdi sizlere bu sebeplerden bahsedelim. 

 • Galvaniz boru kullanımı
 • Muslukların hızlı bir şekilde açılması ve kapatılması,
 • Tesisatların tadilat sırasında zarar görmesi, 
 • Çevresel etkenler sebebi ile binanın oturması
 • Boruların birbirine doğru bir şekilde kaynatılmaması su kaçaklarının oluşmasına sebep olan etkenler arasında yer almaktadır.

Kaçağa neden olan problem oradan kaldırılırsa çözümü de hemen bulunur ve en kısa sürede kaçak onarımı işlemlerine başlanır. Bu işlemlerin yapılması için yanıltıcı olmaması açısından önemlidir. Günümüzde birçok yöntemle su kaçaklarının tespit edilmesi mümkün olabilir.

Yukarıda da görüldüğü üzere, su kaçaklarının belirli sebepleri vardır. Aynı zamanda bu kaçakların tespit edilmesi sürecinde de çok dikkatli olunması gerekir. Peki, su kaçağı tespiti nasıl yapılır? 

Eryaman Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Su kaçakları hayatımızı olumsuz bir şekilde etkilese de, hızlı ve kırmadan tespit edilmesi çok önemli olacaktır. Ama bunun nasıl olacağı herkes tarafından bilinmez. İşte bunun için Eryaman su kaçağı tespiti hizmeti veren firmamız, her daim yanınızda yer almaktadır. Şimdi sizlere süreç hakkında biraz bahsedelim. 

Su kaçağının olduğuna yönelik bildiri müşteri tarafından iletildikten sonra, hızlı bir şekilde adrese intikal edilir. (Acil durumlar için 24 saat görevde olan bir ekibimiz bulunuyor)

Adreste kontroller gerçekleştirildikten sonra, termal su kaçak tespit cihazı ile öncelikli olarak tesisatların yerleri belirlenmeye çalışılır. Bu etap, tesisatların yerlerinin belirlenmesi ile beraber, akustik dinleme cihazı için de uygun ortamı oluşturur. 

Akustik dinleme cihazı ise yeri tespit edilen boruları dinler ve kaçağın yerini noktasal bir şekilde tespit eder. Bu işleme de noktasal su kaçak tespiti adı verilir. Kaçağın tam yeri belirlenir.

İşlem sonrasında noktasal bir tespit oluştuğu için, tek bir yer kırılır ve böylece maddi açıdan katlanılacak daha az durum ortaya çıkar. Zaten bu konuda da size destek verdiğimiz için kırılan yerlerin onarımını da talep halinde yapabiliriz.

Akustik Dinleme Cihazı ve Termal Su Kaçak Tespit Cihazı ile sizlere hizmet sunan Eryaman su kaçak tespiti firmamız, her daim en kaliteli hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Peki, su kaçak tespitinde kırmadan kaçak tespitinin avantajları nelerdir? 

Kırmadan Eryaman Su Kaçağı Tespiti Neden Önemlidir? 

Su kaçaklarının pek çok farklı sebebinin olduğunu ve bunların nasıl bertaraf edilebileceğinden sizlere bahsetmeye çalıştık. Ancak bu bertaraf etme sürecinde, tespit işlemi sırasında kırmadan ya da daha doğru bir tanımla noktasal bir şekilde kırma işlemi çerçevesinde hareket etmek çok önemli olacaktır. Bu nedenle de Ankara’da su kaçak tespiti hizmeti sunan firmamız, sizlere bu hizmeti en etkin şekilde sunmaktadır. Peki, ne gibi önemi vardır? 

Çok fazla yer kırılmadığı için, en az maddi hasarla tespit işlemi gerçekleştirilir. Böylece tespit sürecinde kaçağı kırarak aramak durumundan kurtulmak sağlanır. 

Manevi hasarlar da ortadan kaldırılır. Çünkü çok fazla yerin kırılması, evin ya da işyerinin düzeninin bozulmasına, bir süre bu tip durum ile karşı karşıya kalınmasına sebep olur. Bu konuda da dekorasyon uzmanlığımız devreye girerek mekansal hasarınızı en iyi şekilde giderir.

Yukarıda da görüldüğü üzere, uzman bir firmadan Ankara kırmadan su kaçak tespiti hizmeti almanız, sizlere pek çok fayda getirecektir. Peki, bizim Eryaman su kaçağı tespiti için kullandığımız iki önemli ekipmanın işlevleri nelerdir? 

Su Kaçağı Tespiti Robotlarımız ve Özellikleri 

Tespit işlemi ne kadar etkin olursa, elde edilen sonuç da o kadar avantajlı olur. Ancak bunun için iki önemli robotun kullanılması gerekir. Bu robotlardan ilki Termal Su Kaçak Tespit Cihazı iken, diğeri de Akustik Dinleme Cihazı olarak bilinmektedir. Şimdi sizlere bunlardan bahsedelim. 

Akustik dinleme cihazları ise yeraltı sızıntılarını en iyi şekilde tespit eder. İçme suyu hattında meydana gelen birçok kaçak tespitinin yapılmasını sağlar. Özel olarak dizayn edilen ve son derece hassas bir mikrofona sahip olan ürün, büyük ya da küçük çaplı her tip boruda kaçak tespit edebilir.

Termal cihazlar ise malzeme ve bileşenlere zarar vermeden su kaçağının tespit edilmesini sağlar. Endüstriyel uygulamalarda da arıza ilerlemeden tespit işlemlerinin yapılmasını sağlar. Gerçek görüntüye sahip olduğu için nokta atış tespitlerin yapılmasını da mümkün kılar. Zemin ve duvarlar kırılmadan su kaçağının tespit edilmesi mümkün olmaktadır.

Hangi ürün kullanılırsa kullanılsın amaç temel sorumu bulmak ve en hızlı şekilde müdahale etmektir. Eryaman kameralı su kaçağı tespiti işlemlerini en uygun fiyatlarla yapan firmamız en kısa sürede bu konuda size yardımcı olacaktır.

Kameralı Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır? 

Son yıllarda en güvenilir sıhhi tesisat ekipmanları su kaçağı tespit cihazlarıdır. Bu cihazlar termal kameralar yardımıyla kaçağın yerini noktasal olarak tespit etmektedir. Cihazın çalıştırılmasının ardından zemin ya da duvar kırılmadan incelemeler başlar. Su kaçağının yerini kamerayla tespit eden uzmanlarımız kısa sürede cihazın ses vermesiyle birlikte kaçağın oranını hesaplar. Hafif ya da ileri seviye sızıntıların belirlenmesi için geniş diyaframa sahip olan mikrofon yapısından yararlanılır.

Kameralı cihazlarla kaçak tespiti mekana hasar vermediği için son derece pratik bir şekilde kullanılır. Bu yüzden su kaçaklarının en kısa sürede tespit edilmesi ve hasarın minimuma inmesi son derece önemlidir. Dekorasyon konusunda da destek bulmak istediğiniz durumlarda kaçak tespit işleri başarılı bir şekilde sonuçlanır.

Kırmadan Su Kaçağı Tespitinin Özellikleri Nelerdir? 

Kırmadan tespit edilen kaçak ve sızıntılar daha hızlı bir şekilde tamir edilir. Ayrıca mini inşat ihtiyacını da en aza indirir.  Eryaman kırmadan su kaçağı tespiti işlemleri gereksiz masrafların ortaya çıkmasını önler.

Ustalık belgesi sahibi olan ve minimum 5 yıllık deneyime sahip olan teknisyenlerimiz su kaçağı tespiti işlemlerini en kısa sürede gerçekleştirir. Sonuç olarak ihtiyacınız olan her türlü kaçak tespiti ve onarım işlerinde uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Kaçak onarımı nedeniyle hasar gören ve tamir edilmesi gereken yerleri dekorasyon uzmanlarımız sorunsuz bir şekilde onaracaktır. Bu yüzden bize ihtiyaç duyduğunuz her durum için ekibimizden yardım alarak problemlerinize çözüm bulabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti İşlemini Nasıl Yapıyoruz? 

Su kaçaklarının tamamını tespit ederek özel cihazlarımızı kullanıyoruz. Pompa yardımıyla tesisata bağlanan cihazlarla test işlemleri gerçekleştirilir. Kaçak noktası tespit edilerek sizlere çözümü anlatılır ve kaçağın nedeni ifade edilir. En kısa sürede onarım işleminin gerçekleşmesinin ardından su kaçaklarının giderilmesi sağlanır. Özellikle kaçak tespitinde çözüm bulmak istediğinizde bize danışarak Eryaman kameralı su kaçağı tespiti yaptırabilirsiniz.

Her bir detay ve aşamada gündeme gelen kaçak tespit işlemleri için profesyonel yardım alabilirsiniz. Özellikle başarısız bir tesisat kurulumu yapılmışsa sonuç almanız zor olabilir. Çünkü tesisatın tamamının değiştirilmesi gereken durumlar söz konusu olabilir. En iyi sonucu almak istediğinizde su kaçağı tespiti işlemlerini işin uzmanına bırakın, keyfinize bakın.

Peki kameralı su kaçağı tespiti fiyatları neye göre belirleniyor?

Eryaman Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?

Eryaman Su Kaçağı TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
900 TL
Eryaman Kameralı Su Kaçağı TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
900 TL
Eryaman Cihazla Su Kaçağı TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
900 TL
Eryaman Su Kaçak TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
900 TL
Eryaman Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?

Kameralı su kaçak tespit fiyatları 250 – 900 TL arasındadır. Her ilçede fiyatlarımız aynıdır. Kaçağın tespit edilmesi durumunda kameralı cihazlarla incelemeler yapılır. Bunun sonrasında ise size onarım süreci hakkında bilgi verilir. Gereken fiyat, ödeme koşulları ve diğer detaylar hususunda da ustamız sizi bilgilendirir.

Eğer kabul ederseniz onarım işlemleri yapılarak tesisat onarımı gerçekleşir. Talebiniz olursa dekorasyon konusuna da ekibimizden hizmet alabilirsiniz. Ankara’nın her yerine servis desteği sunan ekibimiz, ihtiyacınız olan birçok  durumda teknik servis desteğinin alınmasını sağlayacaktır.

Profesyonel bir uygulama gerektiğinde büyük kurumlardaki sızıntılar daha sıkıntılı şekilde sonuçlanabilmektedir. Bu yüzden okul, hastane, spor salonu gibi alanlardaki tesisat sorunlarının giderilmesi hususunda da bizden yardım alabilirsiniz.

Ankara’da aktif olarak görev alan ekibimiz, sizin için en uygun koşullarda hizmet vermektedir. Aynı zamanda gereken destek sürecinin oluşturulması için daha profesyonel bir uygulamanın gündeme gelmesi mevzu bahis olacaktır. Farklı çözümler için ekibimizin profesyonel desteğini her durumda alabilirsiniz.

Bilgi almak ve iletişime geçmek için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Nasıl Belirlenir? 

Eryaman su kaçağı tespiti fiyatları sabittir. Onarım için yapılacak uygulamalar ve tamir süreçleri hususunda ustamız sizi bilgilendirecektir. Özellikle su kaçağının belirlenmesi gereken acil durumlar için günümüzde cihazlar kullanıldığından sorunsuz bir şekilde kaçak tespit işlemleri gerçekleşmektedir. İçiniz rahat olacak şekilde su kaçağının tespit edilmesini sağlayabilirsiniz.

Ada Tesisat Ankara’da her yerde açık ve kapalı tüm alanlar için sıhhi tesisat işlerini başarıyla gerçekleştirmektedir. Yeni kurulan bir tesisat için gerekli birçok çalışmanın gerçekleşmesini sağlayacak olan çözümler ise ekonomik fiyatlarla mümkün olmaktadır. Hem ekonomik hem de işlevsel bir şekilde hazırlanacak olan tesisatlarınız için ev, iş yeri, otel, okul, hastane gibi çok sayıda mekanda uzman olan personellerimiz destek vermektedir.

Eryaman Su Kaçağı Tespiti: Ada Dekorasyon

Her türlü acil durumunuz için bizi arayabilirsiniz. Size en kısa sürede Ankara’nın her yerindeki geniş hizmet ağımızla destek veririz. Bilgi almak istediğiniz birçok durumda çözüm bulmanızı sağlayacak çok sayıda alternatif için ekibimizin yardımını alabilirsiniz. Alanında uzman ustalarımızın her birinin sertifikası ve deneyimleri vardır.

Ada Dekorasyon Eryaman su kaçağı tespiti işlemleri için %100 kırmadan ve nokta atışı tespitler yapmaktadır. En kısa sürede çözüm bulmanızı sağlayacak dekorasyon uygulamaları için ekibimiz hızlı çözümler sunacaktır. Profesyonel bir destek almak ve yardım etmek istediğiniz alternatifler için dekorasyon çözümlerine ulaşmak için uzman kadromuzla hemen irtibat kurabilirsiniz.

Ankara’da yıllardır güvenilir bir esnaf olarak temiz bir sicile sahip olan firmamız müşteri memnuniyetini her zaman önceliğinde tutar ve fiyat politikasında memnun kalacağınız alternatiflere ulaşmanızı sağlar.

Ankara 24 Saat Açık Su Tesisatçısı

Su tesisatları, evinizi su basması ya da benzer sıhhi tesisat sorunlarının ne zaman başınıza geleceği belli olmaz. Genelde zamansız ve en olmadık zamanlarda bu problemlerle baş etmek zorunda kalırsınız. Bu yüzden 24 saat açık bir tesisatçı bulmak istediğinizde bizi arayın. Her türlü acil durumunuz için sıhhi tesisat işlerinize çözüm bulalım!

Profesyonel çözümler bulmak istediğinizde ve tesisat işlerinde onarım sürecini başarıyla gerçekleştirebilmek için zaman kaybetmeden hemen harekete geçeriz. Ankara’nın her ilçesinde geniş servis ağımızla size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Profesyonel kadromuzun yardımını alarak çözüm bulacağınız çok sayıda tesisat işlemi için hemen harekete geçen ekibimiz, onarım ve dekorasyon konusunda da sizler için en uygun çözümleri sağlayacaktır.

Sıfırdan Tesisat Kurulumu Fiyatları

Yeni bir proje ya da bina söz konusu olduğunda, tesisatınız eskidiğinde sıfırdan tesisat kurulumu fiyatları konusunda da size yardımcı oluyoruz. Uygun fiyatlı çözümler ve alternatif ödeme imkanları için bize danışabilirsiniz. Her zaman uygun çözümlerden yararlanmanızı sağlayacak alternatifler için ekibimizin desteğini alabilirsiniz.

Öncelikle tesisat kurulumu yapılacak olan alanı ziyaret eden ustalarımız keşif sonrası yapılacak uygulamalardan sonra kırmadan tesisat onarımı ve kaçak tespit işlemlerini gerçekleştirecektir. Size bu işlemlerin tamamı için bir bütçe çıkaracak olan kadromuz en doğru fiyatlandırma seçenekleriyle işlemin maliyeti konusunda bilgilendirme sağlayacaktır.

İşimiz tesisat ve buna bağlı dekorasyon işleri olduğundan her zaman sizi memnun edecek bir çalışma yaparak memnun kalacağınız işlemleri gerçekleştireceğimizden emin olabilirsiniz. Bilgi almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.