Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti

Bahçelievler su kaçağı tespiti için Ada Tesisat sizlere en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyacak çözümler sunacaktır.

Bahçelievler su kaçağı tespiti su kaçakları gibi yaşam alanlarımızda ortaya çıkan sorunlar, hayatımızı doğrudan etkilediği için, çözümünün hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. Birçok tesisat sorunu, günlük yaşamı olumsuz etkiler. İşte bu sorunlardan bir tanesi de, su tesisatlarında meydana gelen kaçaklardır. Özellikle fark etmeden ortaya çıkması ve bunu fark edene kadar hem kendi evimize, hem de alt komşunun evine zarar vermesi, manevi huzursuzlukları da ortaya çıkarmaktadır. Ancak belirli kıstaslara dikkat edilip, su kaçağının bulunduğunu düşündüğünüzde, su kaçağı tespiti hizmeti ile kaçak kısa sürede tespit edilir, tamir işlemi de aynı hızda tamamlanır. İşte bu süreçte de Ada Dekorasyon daima yanınızda yer almaktadır.

Bahçelievler su tesisatçısı firmalarının başında gelen ve güvenilir hizmeti ile dikkat çeken Ada Dekorasyon, sizlere beklediğiniz kalitedeki hizmeti uygun fiyatlara sunmaktadır. Peki, su kaçağı nasıl bulunur? Evde veya işyerinde su kaçağı olduğu nasıl anlaşılır? 

Su Kaçağı Nasıl Bulunur? 

Bahçelievler su tesisatçısı firması olarak size kaçağın asıl nedeni konusunda bilgi veriyor olacağız. Doğru bir şekilde bilgi edinmeniz bizim için çok önemlidir. Bu nedenle su kaçaklarının tespit edilmesi süreci oldukça önemlidir. Bu süreci son derece iyi bir şekilde planlayacak olan ekibimiz, su kaçağı tespiti işlemlerinde çözüm bulmanızı sağlayacak birçok pratik seçenekle karşınıza çıkacaktır.  Su kaçaklarının asıl nedenlerinin ne olduğu bilinmeden yapılacak onarım işleri de başarıyla sonuçlanmaz ve sorunun tekrarlanmasına yol açar. Genelde su kaçaklarını şu belirtilerle anlayabilirsiniz.

Peki, su kaçağı nasıl bulunur? 

 • Fayansların üzerinde su birikiyorsa, 
 • Vanaları kapatmanıza rağmen su sayacı hala dönmeye devam ediyorsa
 • Rutubet kokusu hissetmeye başladıysanız, 
 • Duvarlarda veya alt komşunun tavanın sararmalar ya da küflenmeler oluşmuşsa,  
 • Su faturaları her ay gelen düzeyden daha fazla geliyorsa, 
 • Derz aralarında sararmalar oluşmuşsa, su kaçağı ile karşı karşıya kalmışsınız demektir. 

Yukarıda da gördüğünüz üzere, su kaçaklarının tespit edilmesindeki temel etkenler yukarıdaki gibidir. Peki, su kaçakları nasıl oluşur? 

bahçelievler su kaçağı tespiti
bahçelievler su kaçağı tespiti

Su Kaçaklarının Oluşma Sebepleri Nelerdir? 

Su kaçaklarında dikkat çeken hataların başında, tesisatçı hataları göze çarpar, Ancak tek hatalar bunlar da değildir. Şimdi sizlere bu sebeplerden bahsedelim. 

 • Galvaniz boru kullanımı, 
 • Çevresel etmenler sebebi ile binanın oturması
 • Boruların birbirine doğru bir şekilde kaynatılmaması, 
 • Tesisatların tadilat sırasında zarar görmesi, 
 • Muslukların hızlı bir şekilde açılması ve kapatılması, su kaçaklarının oluşmasına sebep olan etkenler arasında yer almaktadır. 

Yukarıda da görüldüğü üzere, su kaçaklarının belirli sebepleri vardır. Aynı zamanda bu kaçakların tespit edilmesi sürecinde de çok dikkatli olunması gerekir. Peki, su kaçağı tespiti nasıl yapılır? 

ankara bahçelievler su kaçak tespiti

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Bahçelievler su kaçağı tespiti hizmeti veren firmamız, her daim çözüm odaklı bir yaklaşımı benimsemektedir. Su kaçakları hayatımızı olumsuz bir şekilde etkilese de, hızlı ve kırmadan tespit edilmesi büyük bir kolaylıktır. Her tesisatçı modern yöntemleri tercih etmez. Ancak bizler bu konuda en iyi etkiyi almanızı sağlayacak şekilde hizmet veriyoruz.

Şimdi sizlere süreç hakkında biraz bilgi verelim.

 • Su kaçağının olduğuna yönelik bildirim müşterimiz tarafından iletildikten sonra, hızlı bir şekilde adrese intikal edilir. 
 • Adreste kontroller gerçekleştirildikten sonra, termal su kaçak tespit cihazı ile öncelikli olarak tesisatların yerleri belirlenmeye çalışılır. Bu etap, tesisatların yerlerinin belirlenmesi ile beraber, akustik dinleme cihazı için de uygun ortamı oluşturur. 
 • Akustik dinleme cihazı ise yeri tespit edilen boruları dinler ve kaçağın yerini noktasal bir şekilde tespit eder. Bu işlemede noktasal su kaçak tespiti adı verilir. 
 • İşlem sonrasında noktasal bir tespit oluştuğu için, tek bir yer kırılır ve böylece maddi açıdan katlanılacak daha az durum ortaya çıkar. 

Akustik Dinleme Cihazı ve Termal Su Kaçak Tespit Cihazı ile sizlere hizmet sunan Bahçelievler su kaçak tespiti firmamız, her daim en kaliteli hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Peki, su kaçak tespitinde kırmadan kaçak tespitinin avantajları nelerdir? 

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Neden Önemlidir? 

Su kaçaklarının pek çok farklı sebebinin olduğunu ve bunların nasıl bertaraf edilebileceğinden sizlere bahsetmeye çalıştık. Ancak bu bertaraf etme sürecinde, tespit işlemi sırasında kırmadan ya da daha doğru bir tanımla noktasal bir şekilde kırma işlemi çerçevesinde hareket etmek çok önemli olacaktır. Bu nedenle de Ankara’da su kaçak tespiti hizmeti sunan firmamız, sizlere bu hizmeti en etkin şekilde sunmaktadır. Peki, ne gibi önemi vardır? 

Yukarıda da görüldüğü üzere, uzman bir firmadan su kaçak tespiti hizmeti almanız, sizlere pek çok fayda getirecektir. Peki, bizim Bahçelievler su kaçağı tespiti için kullandığımız iki önemli ekipmanın işlevleri nelerdir? 

Su Kaçağı Tespiti Robotlarımız ve Özellikleri 

Su kaçakları günümüzde su kaçağı tespit aletleriyle tespit edilmektedir. Bu yüzden kaçakların tespit  edilmesi gerektiğinde modern teknolojiden yararlanarak robotların tercih edilmesi gerekir. Ancak bunun için iki önemli robotun kullanılması gerekir. Bu robotlardan biri Termal Su Kaçak Tespit Cihazı iken, diğeri de Akustik Dinleme Cihazı olarak bilinmektedir. Şimdi sizlere bunlardan bahsedelim. 

 • Akustik dinleme cihazları yeraltı sızıntılarını en iyi şekilde tespit eder. İçme suyu hattında meydana gelen birçok kaçak tespitinin yapılmasını sağlar. Özel olarak dizayn edilen ve son derece hassas bir mikrofona sahip olan ürün, büyük ya da küçük çaplı her tip boruda kaçak tespit edebilir.
 • Termal cihazlar da malzeme ve bileşenlere zarar vermeden su kaçağının tespit edilmesini sağlar. Endüstriyel uygulamalarda da arıza ilerlemeden tespit işlemlerinin yapılmasını sağlar. Gerçek görüntüye sahip olduğu için nokta atış tespitlerin yapılmasını da mümkün kılar. Zemin ve duvarlar kırılmadan su kaçağının tespit edilmesi mümkün olmaktadır.

Her iki cihazda da nem ve sızıntı durumunu tespit edilerek hızlı bir şekilde çözüme ulaştırılır. Bu şekilde sızıntının yeri tespit edilir. Sızıntının tüm detaylarını incelemenizi sağlayan bu cihazlarla Bahçelievler kameralı su kaçağı tespiti işlemlerini en uygun fiyatlarla yapıyoruz.

Kameralı Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır? 

Öncelikle kullanılacak olan cihaz tespit edilir ve ilgili adrese gidilerek ön keşif yapılır. Cihazın çalıştırılmasının ardından zemin ya da duvar kırılmadan incelemeler başlar. Su kaçağının yerini kamerayla tespit eden uzmanlarımız kısa sürede cihazın ses vermesiyle birlikte kaçağın oranını hesaplar. Hafif ya da ileri seviye sızıntıların belirlenmesi için geniş diyaframa sahip olan mikrofon yapısından yararlanılır. Bu işlemler bilgi ve deneyim gerektirir. Çünkü bu cihazlar farklı sektörlerde de kullanılabilir.

Kaçak tespit edilmesi ve benzer birçok durumun öne çıkarılması için ekibimiz sizlere en iyi hizmeti vermek üzere çalışacaktır. Kaçak tespit işlemleri gibi benzer birçok işlem için hemen bize talep gönderin, keşif ekiplerimiz tespit için gelsin.

Genel olarak su kaçaklarının tespit edilmesi gerektiğinde uzmanlarımızın yardımını alarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Su kaçaklarını kısa sürede tespit etmeniz gerektiğinde bize ulaşın. Onarım konusunda da sizlere en iyi çözümleri sunalım.

Kırmadan Su Kaçağı Tespitinin Özellikleri Nelerdir? 

Profesyonel ve özel cihazlar yardımıyla yapılan tespit işlemlerinin sonuçlanması birkaç dakika içinde mümkün olabiliyor. Kameralar ve termal cihazlar yardımıyla Bahçelievler kırmadan su kaçağı tespiti işlemleri gerçekleşebiliyor.

Su kaçağı tespitinin gerçekleşmesi için kameralı cihazların kullanılması hem dekoratif açıdan hem de temizlik açısından size çok şey kazandıracaktır. Her biri deneyimli ve ustalık belgesi sahibi olan teknisyenlerimiz Ankara’nın her yerinde su kaçağı tespiti işlemleri yaptırmanızı sağlıyor.

Su kaçaklarının kısa sürede tespit edilmesi için uzmanlarımız size en iyi desteği verecektir. Kaçakların tespit edilmesi onarım için ne tür bir yardım gerektiği de bu kapsamda belirlenecektir. Su kaçaklarının kısa sürede tespit edilmesini sağlayacak çözümler bulmak istediğinizde firmamız size yardımcı olacaktır.

Su kaçaklarının tespit edilmesi ve benzer birçok sıhhi tesisat sorunun belirlenmesi için uzmanlarımızın yardımını en kısa sürede alabilirsiniz. Bilgi almak ve iletişime geçmek istediğinizde WhatsApp üzerinden bilgi alarak sorunları çözebilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti İşlemini Nasıl Yapıyoruz? 

Profesyonel olarak destek almanızı sağlayan ve kısa sürede uygulama gerçekleştirilen durumlar için su kaçağı tespit işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu tür işlemler ve benzer durumlar gündeme geldiğinde son derece önemli olan doğru firmayı tercih etmelisiniz. Pompa yardımıyla tesisata bağlanan cihazlarla test işlemleri kolayca gerçekleştirilir. Kaçak noktası tespit edilerek sizlere çözümü anlatılır ve kaçağın nedeni ifade edilir. En kısa sürede onarım işleminin gerçekleşmesinin ardından su kaçaklarının giderilmesi sağlanır. Özellikle kaçak tespitinde çözüm bulmak istediğinizde bize danışarak Bahçelievler kameralı su kaçağı tespiti yaptırabilirsiniz.

Bu cihazlar farklı sektörlerde farklı sorunların giderilmesi için de tercih edilmektedir. Ancak sıhhi tesisat işlerinde kullanıldıklarında genel olarak nem, sızıntı ve su kaçaklarının yerini noktasal olarak belirleme özellikleri bulunmaktadır. Bu yüzden doğru bir kullanım söz konusu olduğunda su kaçaklarının tespit edilmesi de kolaylaşacaktır.

Fiyatlar ve yanlış bilgilendirme konusunda çok fazla yanıltıcı uygulama söz konusu olduğundan mutlaka profesyonel bir destek almanız gerekecektir. Peki Ada Dekorasyon için bu konuda fiyatlar nasıl?

Kameralı Su Kaçak Tespit Fiyatları Ne Kadar?

Ankara Su Kaçağı TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
700 TL
Ankara Kameralı Su Kaçağı TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
700 TL
Ankara Cihazla Su Kaçağı TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
700 TL
Ankara Su Kaçak TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
700 TL
Kameralı Su Kaçak Tespit Fiyatları Ne Kadar?

Kameralı su kaçak tespit fiyatları Ankara’nın her yerinde 300 TL olarak belirlenmiştir.. Fiyat son derece ekonomiktir. Ancak tesisatın yeniden kurulması ya da farklı problemlerin çözülmesi gereken durumlarda fiyatlar için uzmanlarımız size bilgi verecektir. Her mekanda farklı olan bu işlemler, özellikle kaçağın tespit edileceği durumlar gündeme geldiğinde değişebilir.

Değişim ve benzer birçok yenileme işlemi hususunda bilgi edinmeniz gerektiğinde ekibimizden yardım alabilirsiniz. Özellikle açık alanlar için tercih edilecek yeni tesisat kurulumlarını memnun kalacağınız düzeyde gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz. Kameralı su kaçağı tespiti işlemlerinde en güvenilir çözümleri bulmanızı sağlayacak firmamız Ankara’nın her yerinde aynı fiyatlarla güvenilir hizmet sunmaktadır.

Merdiven altı hizmet veren birçok kişi size fahiş fiyatlar teklif edecektir. Bu yüzden hem çözüm bulamayacağınız hem de paranızdan olacağınız alternatifler gündeme gelebilir. Her zaman farklı fiyatların ve yanlış yönlendirmelerin söz konusu olduğu bu sektörde en çok memnun kalacağınız hizmetleri vermekten mutluluk duyuyor olacağız.

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Nasıl Belirlenir? 

Bahçelievler su kaçağı tespiti fiyatları 130 TL olarak tüm semt ve ilçelerimizde sabittir. Kameralı ve termal su kaçağı tespiti işlemlerinde en etkin çözümleri bulmanızı sağlayacak ekibimiz alanında uzmandır. Yıllardır kırmadan kaçak tespit eden ve tesisata dair tüm sorunlarınızı çözen firmamız aynı zamanda onarım işleri hususunda da size çözüm sunacaktır. En uygun fiyatlardan yararlanmak ve ekonomik teklifler sunmak istediğinizde ekibimiz size yardım edecektir.

Ada tesisat Ankara’nın dört bir yanında kaçak tespiti ve onarımı konusunda tercih edeceğiniz en seçkin firmalar arasındadır. Bu yüzden hem güvenilir hem de uygun çözümler için firmamızın desteğini alabilirsiniz.

Onarım için tesisatın tamamı ya da kısmi bir bölümünün onarılması gerekebilir. Bu durumda sizlere verilecek teklifler de değişiklik gösterecektir. Uygun gelen teklifleri değerlendirerek en uygun çözümleri bulmanız hususunda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti: Ada Dekorasyon

Ada Dekorasyon Bahçelievler su kaçağı tespiti konusunda son derece pratik çözümler sunmaktadır. Özel bir tesisat tasarlamak istediğinizde ilk yapmanız gereken su kaçaklarının tespit edilmesi olacaktır. Bu işlemler söz konusu olduğunda en iyi onarım ve çözüm konusunda uzman teknik personelimiz size yardım edecektir.

%100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, dekorasyon konusunda şık çözümler bulmak istediğinde de size yardımcı olacaktır. Dekorasyon ve diğer uygulamalar konusunda bilgi almak istediğinizde çok sayıda alternatife ulaşabilirsiniz. Acil durumlar gündeme geldiğinde birçok sorunla karşılaşmanızın söz konusu olacağı her detay için ekibimiz size yardımcı olacaktır.

Haftanın her günü bize ulaşarak, sıhhi tesisat sorunlarınızın giderilmesi hususunda yardım alabilirsiniz. Özellikle eskimiş ve zamana karşı dayanıklılığını yitirmiş olan birçok tesisat sorunu konusunda da uzmanlarımızın yardımını alabilirsiniz. Detaylı bilgi almak istediğinizde de uzmanlarımız haftanın her günü size destek vermeye hazır olacaktır.

Profesyonel olarak hizmet veren ve alanında deneyim sahibi olan ustalarımız memnun edici sonuçlar alınmasını sağlayan çok sayıda uygulama gerçekleştirmiştir. Özel bir uygulama ya da rutin arıza çözümlerinden yararlanılması gerektiğinde uzmanlarımız memnun kalacağınız birçok sonuca ulaşmanız konusunda sizlere destek verecektir.

Tesisat Sızıntıları Nasıl Tespit Edilir?

Tesisatınızda sorun varsa siz de bizden destek alarak çözüm hususunda birçok detayı kontrol edebilirsiniz. Özellikle sızıntı gibi durumların kısa sürede giderilmesini sağlayacak olan çalışmalarımızla nem ve ıslaklık gibi durumların kısa sürede tespit edilmesi mümkün olabilir.

Profesyonel olarak tercih edeceğiniz çok sayıda uygulama ve çözüm odaklı alacağınız hizmetler kapsamında değerlendirilen sızıntıların giderilmesi için ekibimiz size hızlı çözümler sunacaktır. Her zaman kaliteli malzemeler kullanarak beğeni kazanan sonuçlar almanızı sağlayacak uygulamalarımız, tuvalet, banyo ve mutfaklarınızdaki tüm sıhhi işlerinizin giderilmesi konusunda hizmet verecektir.

Bahçeniz, balkon ya da terasınız için bir sıhhi tesisat kurulumu gerektiğinde de size yardımcı olabiliriz. Bu durumda öncelikli olarak tercih edeceğiniz çok sayıda etkinlik için uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Sıfırdan tesisat kurulumu işlemlerinin gerçekleşmesi için ekibimizden destek alarak hızlı çözümler bulabilirsiniz.

Tesisat Onarımı Fiyatları

Sıfırdan tesisat kurulumu fiyatları ve onarım fiyatları değişkenlik göstermektedir. Çünkü her işlem için uygulanacak sonuç farklıdır. Özellikle tesisatın sıfırdan kurulmasını gerektiren durumlarda onarım işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Tüm tesisat işlerinde kapsamlı ve özel bir onarım gerektiğinden çalışmaların sonuçlanması ve diğer malzemelerin kullanılması sonrası 350 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet verilmektedir.

Haftanın 7 günü, günün 24 saati her türlü acil durumunuz için ekibimizden yardım alabilirsiniz. Kaçakların faturalarınızı yükseltmesine, yaşam kalitenizi düşürmesine izin vermeyin. Çünkü bizler bu uygulamalar konusunda işinin ehli kişileriz. Size ek masraflar gerektirmeden birçok konuda yardımcı oluyoruz. Bilgi almak ve müşteri danışmanlarımıza kayıt bırakmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yaygın sorunlar gündeme geldiğinde birçok kişi sorunun tesisattan kaynaklandığını aklına getirmez. Çünkü bu işlemler için öncelikli olarak sızıntıların kırılmadan tespitini sağlamak gerekir. Bu durumların en büyük sebebi de olabilen tesisat sorunlarının tamiri için Ankara sıhhi tesisatçı olarak Ada Dekorasyon hizmetinizde olacaktır.

En İyi Ankara Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti & Bahçelievler Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti Bulma – Ada Tesisat

Eski yapıların yoğun olarak görüldüğü Ankara ili ve ilçelerinde yaşayan vatandaşlarımız ev ve iş yerlerinde yaşanılan su tesisatı sorunları için iyi bir usta arayışı içerisinde Ada Tesisat Ankara su kaçağı tespiti hizmeti ile su tesisatı arızalarınızı kırmadan termal kameralı cihazlar yardımı ile kırma dökme yapmadan uygun fiyat aralıkları ile çözüme kavuşturmaktadır. Sizde tesisatlarda yaşanılan sorunlarınızı kurumsal firmamız Ada Tesisat sayesinde Bahçelievler kameralı su kaçağı tespiti bulma hizmetimizden 7/24 yararlanmak için bizleri iletişim kısmından arayarak randevu talep edebilirsiniz.