Batıkent Su Kaçağı Tespiti

Batıkent Su Kaçağı Tespiti 

Batıkent su kaçağı tespiti işlemlerinde bizlere her zaman güvenebilirsiniz. %100 kırmadan noktasal kaçak tespiti yapıyoruz.

Batıkent su kaçağı tespiti konusunda %100 noktasal tespitler yapıyoruz. Müşteri odaklı bir hizmet sunan ekibimiz, memnun kalacağınız çok sayıda çalışmanın gerçekleşmesini sağlıyor. Yaşam alanlarımızda ortaya çıkan sorunlar, hayatımızı doğrudan etkilediği için, çözümünün hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. İşte bu sorunlardan bir tanesi de, su tesisatlarında meydana gelen kaçaklardır. Özellikle fark etmeden ortaya çıkması ve bunu fark edene kadar hem kendi evimize, hem de alt komşunun evine zarar vermesi, manevi huzursuzlukları da ortaya çıkarmaktadır. Bu durumun ilk belirtilerinden biri evdeki böcek ve sineklerin artması, su faturalarının yüksek gelmesidir. Bununla birlikte birçok nedenden dolayı yaşanan kaçaklar hayatınızı daha büyük ölçüde etkilemeye başlar. Ancak belirli kıstaslara dikkat edilip, su kaçağının bulunduğunu düşündüğünüzde, su kaçağı tespiti hizmeti ile kaçak kısa sürede tespit edilir, tamir işlemi de aynı hızda tamamlanır. İşte bu süreçte de Ada Dekorasyon daima yanınızda yer almaktadır. Batıkent su tesisatçısı firmalarının başında gelen ve güvenilir hizmeti ile dikkat çeken Ada Dekorasyon, sizlere beklediğiniz kalitedeki hizmeti uygun fiyatlara sunmaktadır. Peki, su kaçağı nasıl bulunur? Evde veya işyerinde su kaçağı olduğu nasıl anlaşılır? 

batıkent su kaçağı tespiti
batıkent su kaçağı tespiti

Su Kaçağı Nasıl Bulunur? 

Su kaçaklarının bulunması günümüzdeki teknolojik imkanlarla son derece kolaydır. Çünkü kısa sürede ilgili sorunun tespit edilerek kaçağın onarılması sağlanır. Batıkent su tesisatçısı firması olan Ada Dekorasyon, profesyonel hizmeti yanı sıra, doğru bilgi aktarımına önem vermektedir. Çünkü birçok merdiven altı firma şişirilmiş fiyatlar ve kırık dökük uygulamalarla ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle su kaçaklarının tespit edilmesi süreci oldukça önemlidir. Bu süreci son derece iyi bir şekilde planlayacak olan ekibimiz, su kaçağı tespiti işlemlerinde çözüm bulmanızı sağlayacak birçok pratik seçenekle karşınıza çıkacaktır.

Peki, su kaçağı nasıl bulunur? 

 • Su faturaları her ay gelen düzeyden daha fazla geliyorsa
 • Fayansların üzerinde su birikiyorsa
 • Rutubet kokusu hissetmeye başladıysanız
 • Vanaları kapatmanıza rağmen su sayacı hala dönmeye devam ediyorsa
 • Duvarlarda veya alt komşunun tavanın sararmalar ya da küflenmeler oluşmuşsa
 • Derz aralarında sararmalar oluşmuşsa, su kaçağı ile karşı karşıya kalmışsınız demektir. 

Bu yüzden su kaçakları hem işlevsel hem de yaşamsal bir çok soruna yol açabilmektedir. Faturalarınızın yükselmesinin yanı sıra kötü kokulara, sineklerin üretemesine de neden olurlar. Bu yüzden mutlaka tamir edilmesi gerekir. Bazı problemler kısa sürede basit müdahalelerle çözülürken, bazılarında sistemin yeniden kurulması gerekebilir. Bu yüzden işinde uzman ve sertifikalı ustalarımıza her türlü sorun için güvenebilirsiniz.

Yukarıda da gördüğünüz üzere, su kaçaklarının tespit edilmesindeki temel etkenler yukarıdaki gibidir. Peki, su kaçakları nasıl oluşur? 

ankara batıkent su kaçağı tespiti

Su Kaçaklarının Oluşma Sebepleri Nelerdir? 

Su kaçaklarında dikkat çeken hataların başında, tesisatçı hataları göze çarpmaktadır. Ancak tek hatalar bunlar da değildir. Zamana karşı direnemeyen ve kullanım açısından sorun oluşan durumlar için su kaçaklarının kısa sürede giderilmesi amaçlanır. Bu yüzden tesisatçı hatalarının yanında birçok farklı nedenden örgütü su kaçaklarının oluştuğu gözlenir. Şimdi sizlere bu sebeplerden bahsedelim. 

 • Galvaniz boru kullanımı
 • Tesisatların tadilat sırasında zarar görmesi
 • Çevresel etmenler sebebi ile binanın oturması
 • Muslukların hızlı bir şekilde açılması ve kapatılması
 • Boruların birbirine doğru bir şekilde kaynatılmaması su kaçaklarının oluşmasına sebep olan etkenler arasında yer almaktadır.

Yukarıda da görüldüğü üzere, su kaçaklarının belirli sebepleri vardır. Aynı zamanda bu kaçakların tespit edilmesi sürecinde de çok dikkatli olunması gerekir. Peki, su kaçağı tespiti nasıl yapılır? 

Batıkent Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Su kaçakları hayatımızı olumsuz bir şekilde etkilese de, hızlı ve kırmadan tespit edilmesi çok önemli olacaktır. Ama bunun nasıl olacağı herkes tarafından bilinmez. İşte bunun için Batıkent su kaçağı tespiti hizmeti veren firmamız, her daim yanınızda yer almaktadır. Şimdi sizlere süreç hakkında biraz bahsedelim. 

Kaçaklar bazen muslukların bozulması gibi nedenlerden dolayı yanıltıcı da olabilir. Bu yüzden asıl nedenin tespit edilmesi son derece önemlidir.

Su kaçağının olduğuna yönelik bildiri müşteri tarafından iletildikten sonra, hızlı bir şekilde adrese intikal edilir. Adreste kontroller gerçekleştirildikten sonra, termal su kaçak tespit cihazı ile öncelikli olarak tesisatların yerleri belirlenmeye çalışılır. Bu etap, tesisatların yerlerinin belirlenmesi ile beraber, akustik dinleme cihazı için de uygun ortamı oluşturur. 

Akustik dinleme cihazı ile yeri tespit edilen boruların dinlenmesiyle kaçağın yerini noktasal bir şekilde tespit eder. Bu işleme de noktasal su kaçak tespiti adı verilir. 

İşlem sonrasında noktasal bir tespit oluştuğu için, tek bir yer kırılır ve böylece maddi açıdan katlanılacak daha az durum ortaya çıkar. 

Akustik Dinleme Cihazı ve Termal Su Kaçak Tespit Cihazı ile sizlere hizmet sunan Batıkent su kaçak tespiti firmamız, her daim en kaliteli hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Peki, su kaçak tespitinde kırmadan kaçak tespitinin avantajları nelerdir? 

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Neden Önemlidir? 

Su kaçaklarının pek çok farklı sebebinin olduğunu ve bunların nasıl bertaraf edilebileceğinden bahsetmeye çalıştık. Ancak bu bertaraf etme sürecinde, tespit işlemi sırasında kırmadan ya da daha doğru bir tanımla noktasal bir şekilde kırma işlemi çerçevesinde hareket etmek çok önemli olacaktır. Bu nedenle de kaçak tespiti konusunda size en iyi çözümü sunuyoruz.

Peki, ne gibi önemi vardır? 

Noktasal su kaçağı tespiti işlerinde en iyi çözümleri bulmak istediğinizde kırılmadan kaçak tespit işlerinin yapılması gerekir. Çok fazla yer kırılmadığı için, en az maddi hasarla tespit işlemi gerçekleştirilir. Böylece tespit sürecinde kaçağı kırarak aramak durumundan kurtulma sağlanır. 

Yukarıda da görüldüğü üzere, uzman bir firmadan Ankara kırmadan su kaçak tespiti hizmeti almanız, sizlere pek çok fayda getirecektir.

Peki, bizim Batıkent su kaçağı tespiti için kullandığımız iki önemli ekipmanın işlevleri nelerdir? 

Su Kaçağı Tespiti Robotlarımız ve Özellikleri 

Su kaçaklarının tespit edilmesi gerektiğinde öncelikle kaçak tespiti işlerinin sorunsuz bir şekilde yapılması amaçlanır. Yani bunun için kullanılan cihazlar önem kazanır. Ancak bunun için iki önemli robotun kullanılması gerekir. Bu robotlardan ilki Akustik Dinleme Cihazı iken, diğeri de Termal Su Kaçak Tespit Cihazıdır.  Şimdi sizlere bunlardan bahsedelim. 

Akustik dinleme cihazları yeraltı sızıntılarını en iyi şekilde tespit eder. İçme suyu hattında meydana gelen birçok kaçak tespitinin yapılmasını sağlar. Özel olarak dizayn edilen ve son derece hassas bir mikrofona sahip olan ürün, büyük ya da küçük çaplı her tip boruda kaçak tespit edebilir.

Termal su kaçağı tespiti cihazları ise malzeme ve bileşenlere zarar vermeden su kaçağının tespit edilmesini sağlar. Endüstriyel uygulamalarda da arıza ilerlemeden tespit işlemlerinin yapılmasını sağlar. Gerçek görüntüye sahip olduğu için nokta atış tespitlerin yapılmasını da mümkün kılar. Zemin ve duvarlar kırılmadan su kaçağının tespit edilmesi mümkün olmaktadır.

Sızıntının tüm detaylarını incelemenizi sağlayan bu cihazlarla Batıkent kameralı su kaçağı tespitiişlemlerini en uygun fiyatlarla yapmanızı sağlar. Çözüm odaklı bir çalışmanın gündeme geldiği durumlarda ekibimizin yardımını kısa sürede almanız mümkün olacaktır.

Kameralı Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır? 

Kaçak için öncelikle adrese gelinerek genel bir kontrol yapılır. Bu kontroller yapıldıktan sonra kaçak işlemlerinin kısa sürede tespit edilmesi de mümkün olur. Cihazın çalıştırılmasının ardından zemin ya da duvar kırılmadan incelemeler başlar. Su kaçağının yerini kamerayla tespit eden uzmanlarımız kısa sürede cihazın ses vermesiyle birlikte kaçağın oranını hesaplar. Hafif ya da ileri seviye sızıntıların belirlenmesi için geniş diyaframa sahip olan mikrofon yapısından yararlanılır.

Kameralı cihazlarla kaçak tespiti mekana hasar vermediği için son derece pratik bir şekilde kullanılır. Bu yüzden su kaçaklarının en kısa sürede tespit edilmesi ve hasarın minimuma inmesi son derece önemlidir.  Kırılan ve zarar gören yapılar söz konusu olduğunda da ekibimiz size yardımcı olacaktır.

Özellikle kameralı incelemelerin söz konusu olduğu durumlarda kaçağın belirlenmesi ve hızlı bir şekilde giderilmesi için çok sayıda kırma işleminin uygulanması gündeme gelecektir. Yeni bir tesisat kurmak istediğinizde uygun mekanların tercih edilmesiyle birlikte gerekli tesisat kurulum işleri gerçekleşmektedir.

Kırmadan Su Kaçağı Tespitinin Özellikleri Nelerdir? 

Kırmadan ve sorun yaşamadan su kaçağı tespit işlemlerinin gerçekleşmesini sağlamak istediğinizde ekibimiz her zaman en iyi şekilde desteklerini sunacaktır. Batıkent kırmadan su kaçağı tespiti işlemleri memnun kalacağınız bir şekilde gerçekleşir. Bu işlemler gündeme geldiğinde son derece önemli olan uygulamalarla profesyonel çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Her biri uzman olan ve yılların deneyimine sahip olan ustalarımızla çok iyi sonuçlar almanız mümkün olacaktır. Su kaçaklarının tespit edilmesi ve sonuçlanması için her türlü desteği almanızı sağlayacak çalışmalarla destek almanız söz konusu olacaktır.

Ustalık belgesi sahibi olan ve minimum 5 yıllık deneyime sahip olan teknisyenlerimiz su kaçağı tespiti işlemlerini en kısa sürede gerçekleştirir. Sonuç olarak ihtiyacınız olan her türlü kaçak tespiti ve onarım işlerinde uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Güvenilir ve özel çözümler bulmak istediğinizde her zaman bize ulaşarak Ankara’nın her yerinde su kaçağı tespiti işlemleri yaptırabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti İşlemini Nasıl Yapıyoruz? 

Pompa yardımıyla tesisata bağlanan cihazlarla test işlemleri gerçekleştirilir. Kaçak noktası tespit edilerek sizlere çözümü anlatılır ve kaçağın nedeni ifade edilir. En kısa sürede onarım işleminin gerçekleşmesinin ardından su kaçaklarının giderilmesi sağlanır. Özellikle kaçak tespitinde çözüm bulmak istediğinizde bize danışarak Batıkent kameralı su kaçağı tespiti yaptırabilirsiniz.

Her bir detay ve aşamada gündeme gelen kaçak tespit işlemleri için profesyonel yardım alabilirsiniz. Özellikle başarısız bir tesisat kurulumu yapılmışsa sonuç almanız zor olabilir. Çünkü tesisatın tamamının değiştirilmesi gereken durumlar söz konusu olabilir. En iyi sonucu almak istediğinizde su kaçağı tespiti işlemlerini işin uzmanına bırakın, keyfinize bakın.

Peki kameralı su kaçağı tespiti fiyatları neye göre belirleniyor?

Batıkent Kameralı Su Kaçak Tespit Fiyatı Ne Kadar?

Batıkent Su Kaçağı TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
700 TL
Batıkent Kameralı Su Kaçağı TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
700 TL
Ankara  Batıkent Cihazla Su Kaçağı TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
700 TL
Ankara  Batıkent Su Kaçak TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
700 TL
Batıkent Kameralı Su Kaçak Tespit Fiyatı Ne Kadar?

Kameralı su kaçak tespit fiyatları 300 TL’den başlamaktadır. Her ilçede fiyatlarımız aynıdır. Kaçağın tespit edilmesi durumunda kameralı cihazlarla incelemeler yapılır. Bunun sonrasında ise size onarım süreci hakkında bilgi verilir. Gereken fiyat, ödeme koşulları ve diğer detaylar hususunda da ustamız sizi bilgilendirir.

Eğer onarım konusundaki detayları kabul ederseniz onarım işlemleri yapılarak tesisat onarımı gerçekleşir.

Profesyonel bir uygulama gerektiğinde büyük kurumlardaki sızıntılar daha sıkıntılı şekilde sonuçlanabilmektedir. Bu yüzden okul, hastane, spor salonu gibi alanlardaki tesisat sorunlarının giderilmesi hususunda da bizden yardım alabilirsiniz.

Ankara’da aktif olarak görev alan ekibimiz, sizin için en uygun koşullarda hizmet vermektedir. Aynı zamanda gereken destek sürecinin oluşturulması için daha profesyonel bir uygulamanın gündeme gelmesi mevzu bahis olacaktır. Farklı çözümler için ekibimizin profesyonel desteğini her durumda alabilirsiniz.

Ankara’nın her yerine servis desteği sunan ekibimiz, ihtiyacınız olan birçok  durumda teknik servis desteğinin alınmasını sağlayacaktır. Bilgi almak ve iletişime geçmek için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Batıkent su kaçağı tespiti fiyatları 130 TL’den başlamaktadır. Bu fiyatların belirlenmesi ve çözüme ulaştırılması için kaçak işlerinin kısa sürede çözümlenmesi gerekir. Ancak tamir masrafları gündeme geldiğinde maliyetler de değişecektir. Özellikle fiyat konusunda  doğru çözümlere ulaşmak istediğinizde arızanın durumuna göre belirlenecek olan teklifleri sizlere ileteceğiz.

Ankara’nın dört bir yanında kaçak tespiti ve onarımı konusunda sizlere destek vermekten mutluluk duyan firmamızda tüm işlemler sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilecektir. Kaliteli ve özel bir rutine sahip olan ekibimiz her zaman sizlere uygun çözümleri sunacaktır.

Onarım için gereken yedek parçalar ve malzemelerin masrafları da eklendiğinde size sunulacak maliyetler de değişecektir. Bu yüzden keşif sonrası en doğru fiyatlandırmanın yapılması mümkün olacaktır.

Batıkent Su Kaçağı Tespiti: Ada Dekorasyon

Su kaçağı tespitlerinde tercih edeceğiniz Ada Dekorasyon sıhhi tesisat işlerinizin başarıyla sonuçlanmasını sağlayacaktır. Her zaman uygun fiyatlar ve müşteri dostu bir tamir politikası ilkemiz olmuştur. Deneyimli ve uzman olan ekibimiz her zaman memnun kalacağınız bir çalışma prensibiyle hizmet alabilirsiniz. Batıkent su kaçağı tespiti kaliteli konseptleri oluşturmak istediğinizde teknolojinin de yardımıyla size destek sağlayacaktır.

Profesyonel çözümler ve Ankara’nın her yerindeki geniş hizmet ağımızdan yararlanmanızı sağlayan servis ağımızla ihtiyacınız olan tüm süreçleri en iyi şekilde sunuyoruz. Her biri işinde uzman ustalarımız sertifikalı olarak işi en doğru şekilde planlamanızı sağlayacaktır. Dekorasyon çözümleri ve profesyonel destek uygulamaları söz konusu olduğunda bize ulaşın, en kısa sürede size yardımcı olmak için çalışmalarımıza başlayalım.

Ankara Batıkent Kaçak Tespiti

Sıhhi tesisat işlerinde hassas bir cihaz kullanılması son derece önemlidir. Çünkü bu cihazları güvenle tercih edeceğiniz kaçak tespit işlemleri için her zaman dekorasyona zarar verilmesi amaçlanır. Bu yüzden modern teknolojilerle çalışan bir firmanın varlığı önemlidir.

Adresinize gelen ekiplerimiz kısa sürede sorunun tespiti ve çözümün bulunması için harekete geçecektir. Keşif sonrası vereceğimiz fiyatlarla tesisatınızın tüm işlemlerinin maliyeti hakkında sizlere en uygun çözümleri sunacağız. Bu çözümler gündeme geldiğinde farklı uygulamaları hayata geçirecek olan tesisat işlemleri için çözüm bulabilirsiniz. Kırmadan tesisat onarımı ve kaçak tespit işlemleri için hemen bizi arayabilirsiniz.

Su Kaçaklarının Tamiri

Su kaçaklarının tamiri konusunda hızlı çözümlere ulaşmak istediğinizde ekibimizden yardım alabilirsiniz. Farklı ihtiyaçların karşılanması ve çözüm odaklı bir yaklaşım elde edilmesi için tamir işlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeniz en uygun çözüm olacaktır. Belirli bir kaçağın tespit edilmesi gerektiğinde kullanılan bu cihazların güvenle kullanılması uygun olacaktır. Özellikle kırmadan kaçak tespiti yapılması için bu cihazları kullanabilecek yeterliliğe sahip personellerin görev alması gerekir.

Herhangi bir sıhhi tesisat onarımına başlamadan önce, her zaman armatüre veya ana kapatmaya giden su beslemesini kapatarak işe başlamak gerekmektedir. Ayrıca, evinizde herhangi bir boru eklemeden veya değiştirmeden önce bize danışabilirsiniz. Nelere izin verildiğini ve nelerin yasak olduğunu ve bir ev sahibinin kendi işini yapmasına izin verilip verilmediğini öğreneceksiniz.

Tüm bu süreçler kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlayacak çözümler bulmak istediğinizde su kaçaklarının tamir edilmesi mümkün olacaktır. Profesyonel kaçak onarım işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayacak ekibimizden destek almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.