Çankaya Su Kaçağı Tespiti

 Çankaya Su Kaçağı Tespiti 

Ada Dekorasyon Çankaya su kaçağı tespiti konusunda güvenilir adresiniz olarak en iyi şekilde hizmet almanız için çalışacaktır.

Çankaya su kaçağı tespiti için tercih edeceğiniz Ada Dekorasyon, Ankara’nın en güvenilir esnaflarından biri olarak su kaçağı tespit işlerini güvenle gerçekleştirmekten mutluluk duyar. Su kaçakları genelde birçok kişinin başını ağrıtan, ev ve iş yerleri için büyük sorunlara neden olan problemler arasındadır. Bu yüzden acil müdahale gerektiren sorunların başında gelirler. Kaçakların ne zaman oluştuğu bilinmez. Bunu fark edene kadar hem kendi evimize, hem de alt komşunun evine zarar vermesi, manevi huzursuzlukları da ortaya çıkarmaktadır. Bununla birlikte birçok nedenden dolayı yaşanan kaçaklar hayatınızı daha büyük ölçüde etkilemeye başlar. Ancak belirli kıstaslara dikkat edilip, su kaçağının bulunduğunu düşündüğünüzde, su kaçağı tespiti hizmeti ile kaçak kısa sürede tespit edilir, tamir işlemi de aynı hızda tamamlanır. Yaşam alanlarımızda ortaya çıkan sorunlar, hayatımızı doğrudan etkilediği için, çözümünün hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. İşte bu sorunlardan bir tanesi de, su tesisatlarında meydana gelen kaçaklardır. Bu durumun ilk belirtilerinden biri evdeki böcek ve sineklerin artması, su faturalarının yüksek gelmesidir. Şıp şıp damlayan musluklar olmaktadır. İşte bu süreçte de Ada Dekorasyon daima en iyi çözüm ortağınız olarak hizmet vermeye hazırdır.

Çankaya su tesisatçısı plansız meydana gelen bu tür sorunlarda 24 saat acil müdahale ederek sizleri sıkıntılı durumlardan kurtarır. Akay Tesisat, sizlere beklediğiniz kalitedeki hizmeti uygun fiyatlara sunmaktadır. Hem maddi hem de manevi açıdan içiniz rahat olsun. Peki, su kaçağı nasıl bulunur? Evde veya işyerinde su kaçağı olduğu nasıl anlaşılır? 

çankaya su kaçağı tespiti
çankaya su kaçağı tespiti

Su Kaçağı Nasıl Bulunur? 

Çankaya  su tesisatçısı firması Ada Dekorasyon, son derece önemli olan kaçak tespiti işlemleri için birçok çözüm sunmaktadır. Kullanım özellikleri açısından son derece önemli olan su kaçaklarının tespit edilmesi süreci oldukça önemlidir. Çünkü bu uygulamaların sonuçlanmasını sağlayacak birçok farklı çözüm için ekibimizden destek alabilirsiniz.

Su kaçakları, faturalarınızın yükselmesinin yanı sıra kötü kokulara da neden olur. Bu yüzden mutlaka tamir edilmesi gerekir. Bazı problemler kısa sürede basit müdahalelerle çözülürken, bazılarında sistemin yeniden kurulması gerekebilir. Bu işlemler gerçekleşirken sorunsuz bir şekilde kullanılan kaçak tespit işleri için çözüm bulabilirsiniz.

Peki, su kaçağı olduğunu nasıl anlarız?

 • Duvarlarda veya alt komşunun tavanın sararmalar ya da küflenmeler oluşmuşsa 
 • Musluklarınızdan su damlıyorsa,
 • Vanaları kapatmanıza rağmen su sayacı hala dönmeye devam ediyorsa
 • Fayansların üzerinde su birikiyorsa, 
 • Rutubet kokusu hissetmeye başladıysanız, 
 • Su faturaları her ay gelen düzeyden daha fazla geliyorsa
 • Derz aralarında sararmalar oluşmuşsa, su kaçağı ile karşı karşıya kalmışsınız demektir. 

Yukarıda da gördüğünüz üzere, su kaçaklarının tespit edilmesindeki temel etkenler yukarıdaki gibidir. Peki, su kaçakları nasıl oluşur? 

ankara çankaya su kaçağı tespiti

Su Kaçaklarının Oluşma Sebepleri Nelerdir? 

Su kaçaklarında dikkat çeken hataların başında, tesisatçı hataları göze çarpar. Sonrasına da tesisatın eskimesi kaynaklı problemler gündeme gelir. Ancak tek hatalar bunlar değildir. Zamana karşı direnemeyen ve kullanım açısından sorun oluşan durumlar için su kaçaklarının kısa sürede giderilmesi amaçlanır. Bu yüzden tesisatçı hatalarının yanında birçok farklı nedenden örgütü su kaçaklarının oluştuğu gözlenir. Şimdi sizlere bu sebeplerden bahsedelim. 

 • Galvaniz boru kullanımı
 • Tesisatların tadilat sırasında zarar görmesi 
 • Muslukların hızlı bir şekilde açılması ve kapatılması
 • Çevresel etkenler sebebi ile binanın oturması
 • Boruların birbirine doğru bir şekilde kaynatılmaması su kaçaklarının oluşmasına sebep olan etkenler arasında yer almaktadır.

Bu sorunların tespit edilmesi ve hangi nedenden kaynaklandıklarının belirlenmesi için zaman kaybetmeden ekibimize danışabilirsiniz. Günün her saatinde su kaçağının tespit edilmesinin ardından onarım sürecinde size yardımcı olacaktır.

Yukarıda da görüldüğü üzere, su kaçaklarının belirli sebepleri vardır. Aynı zamanda bu kaçakların tespit edilmesi sürecinde de çok dikkatli olunması gerekir. Peki, su kaçağı tespiti nasıl yapılır? 

Çankaya Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Su kaçaklarının tespit edilmesi için günümüzde teknolojik cihazlar kullanılır. Özellikle kaçak tespit edilmesi gereken durumlarda farklı özelliklere sahip cihazlar tercih edilir.  Bu cihazları kullanırken zemin ve duvarlar zarar görmeden kaçağın tespit edilmesi önemlidir. Çankaya su kaçağı tespiti hizmeti firmamızdan alabilirsiniz. Şimdi sizlere süreç hakkında biraz bahsedelim. 

Su kaçağının olduğuna yönelik bildirim yapılması ve benzer birçok detayın hayata geçirilmesi sonucu su kaçağı tespiti yapılabilir. Acil durum müşteri tarafından iletildikten sonra, hızlı bir şekilde adrese intikal edilir. Adreste kontroller gerçekleştirildikten sonra, termal su kaçak tespit cihazı ile öncelikli olarak tesisatların yerleri belirlenmeye çalışılır. Bu etap, tesisatların yerlerinin belirlenmesi ile beraber, akustik dinleme cihazı için de uygun ortamı oluşturur. 

Akustik dinleme cihazı ise yeri tespit edilen boruları dinler ve kaçağın yerini noktasal bir şekilde tespit eder. Bu işleme de noktasal su kaçak tespiti adı verilir. Kaçağın tam yeri belirlenir.  İşlem sonrasında noktasal bir tespit oluştuğu için, tek bir yer kırılır ve böylece maddi açıdan katlanılacak daha az durum ortaya çıkar. Zaten bu konuda da size destek verdiğimiz için kırılan yerlerin onarımını da talep halinde yapabiliriz.

Akustik Dinleme Cihazı ve Termal Su Kaçak Tespit Cihazı ile sizlere hizmet sunan  Çankaya   su kaçak tespiti firmamız, en uygun fiyat garantisiyle hizmetinizdedir.

Peki, su kaçak tespitinde kırmadan kaçak tespitinin avantajları nelerdir? 

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Neden Önemlidir? 

Su kaçaklarının pek çok farklı sebebinin olduğunu ve bunların nasıl bertaraf edilebileceğinden sizlere bahsetmeye çalıştık. Ancak bu bertaraf etme sürecinde, tespit işlemi sırasında kırmadan ya da daha doğru bir tanımla noktasal bir şekilde kırma işlemi çerçevesinde hareket etmek çok önemli olacaktır. Bu nedenle de Ankara’da su kaçak tespiti hizmeti sunan firmamız, sizlere bu hizmeti en etkin şekilde sunmaktadır. Peki, ne gibi önemi vardır? 

Çok fazla yer kırılmadığı için, en az maddi hasarla tespit işlemi gerçekleştirilir. Böylece tespit sürecinde kaçağı kırarak aramak durumundan kurtulmak sağlanır. 

Manevi hasarlar da ortadan kaldırılır. Çünkü çok fazla yerin kırılması, evin ya da işyerinin düzeninin bozulmasına, bir süre bu tip durum ile karşı karşıya kalınmasına sebep olur. Bu konuda da dekorasyon uzmanlığımız devreye girerek mekansal hasarınızı en iyi şekilde giderir.

Yukarıda da görüldüğü üzere, uzman bir firmadan Ankara kırmadan su kaçak tespiti hizmeti almanız, sizlere pek çok fayda getirecektir.

Peki, bizim  Çankaya su kaçağı tespiti için kullandığımız iki önemli ekipmanın işlevleri nelerdir biliyor musunuz? Şimdi bunları size açıklayacağız.

Su Kaçağı Tespiti Robotlarımız ve Özellikleri 

Tespit işlemi ne kadar etkin olursa, elde edilen sonuç da o kadar avantajlı olur. Ancak bunun için iki önemli robotun kullanılması gerekir. Bu robotlardan ilki Termal Su Kaçak Tespit Cihazı iken, diğeri de Akustik Dinleme Cihazı olarak bilinmektedir.

Şimdi sizlere bunlardan bahsedelim:

 • Termal su kaçağı tespiti cihazları malzeme ve bileşenlere zarar vermeden su kaçağının tespit edilmesini sağlar. Endüstriyel uygulamalarda da arıza ilerlemeden tespit işlemlerinin yapılmasını sağlar. Gerçek görüntüye sahip olduğu için nokta atış tespitlerin yapılmasını da mümkün kılar. Zemin ve duvarlar kırılmadan su kaçağının tespit edilmesi mümkün olmaktadır.
 • Akustik dinleme cihazları ise yeraltı sızıntılarını en iyi şekilde tespit eder. İçme suyu hattında meydana gelen birçok kaçak tespitinin yapılmasını sağlar. Özel olarak dizayn edilen ve son derece hassas bir mikrofona sahip olan ürün, büyük ya da küçük çaplı her tip boruda kaçak tespit edebilir.

Hızlı ve güvenilir bir şekilde tespit edilen su kaçakları 700 TL’den başlayan fiyatlarla tespit edilmektedir. Çankaya kameralı su kaçağı tespiti için ekibimiz her zaman güvenle tercih edeceğiniz bir sistem kullanarak sizi maddi ve manevi zarardan kurtaracaktır.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Nem, boru sızıntıları, yağmur, kar ve hatta insanların ve hayvanların nefes alması dahil olmak üzere birçok etkenden kaynaklanabilir. Genellikle düşük bir nem seviyesi iyidir, ancak sızıntılar veya yoğun yoğuşmalar beraberinde ciddi sorunlara neden olabilir. Termal görüntüleme kamerası duvarlardaki nemi göremez, ancak suyun varlığını ortaya çıkaran ince sıcaklık farklılıklarını ve kalıplarını tespit edebilir. Bu yüzden kaçağın yerinin tespit edilmesinde son derece önemli bir belirleyicidir.

Doğru şekilde kullanılan ve tercihiniz üzerine kaçaklarının tespitinin yapılmasının ardından onarımı gerçekleşen bu işlemler, zemin ve duvarlara zarar vermeden uygulanır. Böylece kaçağın hemen tespit edilmesi ve kısa sürede sonucun belirlenmesi için uygulamaya geçilir. Termal kameralar birçok farklı endüstride çok çeşitli kullanımlara sahiptir. Evinizde su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız doğru bir muayene ile ilerlemeniz sizin için önemli olacaktır. Biz size bu hususta yardımcı olmaya hazırız.

Kırmadan Su Kaçağı Tespitinin Özellikleri Nelerdir? 

Termal görüntüleme sızıntı tespit kameraları, sızıntıları gerçek bir sorun geliştirmeden önce bulmak için duvarın altındaki veya binanın arkasındaki tesisat alanlarını veya boruları görebilir. Bu da yeni taşınacağınız bir ev için size birçok avantaj sağlayabilir. Çankaya  kırmadan su kaçağı tespiti işlemlerimiz de bu cihazlarla uygulanmaktadır. Son derece kolay bir şekilde kaçağın nerede olduğunun belirlenmesi mümkün olacaktır.

Kaçak tespiti ve onarımı söz konusu olduğunda belirlenecek olan birçok uygulama için ekibimizden yardım almanız mümkün olacaktır. Hem pratik hem de kullanışlı olan bu cihazlar sayesinde tesisat alanınızın hiçbir bölümü boş yere kırılmayacaktır.

Su Kaçağı Tespiti İşlemini Nasıl Yapıyoruz? 

Özel cihazlarımız duvar içlerindeki kaçakların tespit edilmesi konusunda son derece başarılıdır. Pompa yardımıyla tesisata bağlanan cihazlarda da test işlemleri gerçekleştirilir. Kaçak noktası tespit edilerek sizlere çözümü anlatılır ve kaçağın nedeni ifade edilir. En kısa sürede onarım işleminin gerçekleşmesinin ardından su kaçaklarının giderilmesi sağlanır. Özellikle kaçak tespitinde çözüm bulmak istediğinizde bize danışarak  Çankaya  kameralı su kaçağı tespiti yaptırabilirsiniz.

Bu cihazlar değişik sektörlerde de kullanıldığından su kaçağı tespit işlemlerinde de en çok tercih edilen birçok seçkin marka vardır. Biz de bu imkanlardan yararlanarak, kırmadan kaçak tespitlerinde bu ürünleri kullanıyoruz.

Peki kameralı su kaçağı tespiti fiyatları neye göre belirleniyor? Bu konuda da size güzel bir haberimiz var.

Çankaya Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?
Çankaya Su Kaçağı TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
700 TL
Çankaya Kameralı Su Kaçağı TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
700 TL
Çankaya Cihazla Su Kaçağı TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
700 TL
Çankaya Su Kaçak TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
700 TL
Çankaya Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?

Tüm Ankara genelinde gerçekleşecek olan kameralı su kaçak tespit fiyatları aynıdır. Yani elit bölgelere yüksek fiyatlar çeken bazı rakiplerimiz gibi değiliz. Bu yüzden her zaman ekonomik olarak belirlenen bir fiyatlandırma söz konusu oluyor. Kameralı su kaçak tespit fiyatları 300 TL olarak belirlenmiştir. Ancak bu ücrete onarım dahil değildir. Sadece tespit ücreti budur. Az önce de belirttiğimiz gibi tespit fiyatları tüm semtlerde aynıdır.

Kaçak tespit edilip onarım için neler yapılması gerektiği konusu da kişiye göre değişecektir. Çünkü tesisat onarımı için Ada Dekorasyon sizlere 7 gün 24 saat yardımcı olmaktadır. Hem dekorasyon hem de gider tıkanması gibi durumlarda en iyi hizmeti sunmak için en uygun fiyat politikası benimsenmektedir.

Kaliteli ve özel çözümler bulmanız gerektiğinde de ekibimizin desteğinden yararlanabilirsiniz. Her daim kaliteli ve özel çözümler sunan uzmanlarımız müşteri odaklı çalışmaları ve destekleriyle sizlere en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyacaktır.

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Nasıl Belirlenir? 

Yukarda da açıklandığı üzere belirlenen kaçak tespit işlemleri 130 TL’ye yapılmaktadır. Onarım konusunda ise fiyatlar değişkendir. Çünkü her tesisatın problemi kendine özgüdür. Çankaya  su kaçağı tespiti fiyatları sabit tutulurken tamir ücretleri değişir.

24 saat açık bir tesisatçı arıyorsanız sizin için en iyi hizmeti vermeye hazırdır. Fiyatlar konusunda da son derece uygun alternatifler sunan firmamız, su kaçaklarının tespit edilmesi gerektiğinde tüm ekipmanlarıyla birlikte size ulaşacaktır, fiyat konusunda net bir bilgi verecektir.

Özellikle eskimiş boruları kullanan kişiler için büyük bir sorun haline gelen kaçak sorunlarının giderilmesi hususunda ekibimizden destek alabilirsiniz. Bilgi almak ve iletişime geçmek için hemen WhatsApp hattımızdan bizelere ulaşın. En yakın servisimizi size yönlendirelim.

 Çankaya Su Kaçağı Tespiti: Ada Dekorasyon

Ankara’nın tüm semtlerine servis hizmeti veren firmamız, kaçakların tespiti konusunda birçok detay ortaya çıkarmaktadır. Ankara Çankaya su kaçağı tespiti işlemlerinde %100 kırmadan ve nokta atışı tespitler yapıyoruz. %100 müşteri odaklı bir hizmet sunan ekibimiz, günün her saatinde sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır.

Ada Dekorasyon olarak hemen tuvalet tıkanmaları, lavabo tıkanmaları ve kaçak tespit işlemlerini yapıyoruz. Hem de uygun fiyatlarla sıfırdan tesisat kurulum işlemlerinin gerçekleşmesini sağlıyoruz. Memnun kalacağınız çok sayıda uygulama için ekibimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Tesisat Kurulumu Fiyatları

Su kaçağı tespiti için gereken birçok çalışmanın yanı sıra, sıfırdan tesisat kurulumu ve onarımı için de sizlere yardımcı oluyor. Her zaman ekonomik olan cihazla su kaçağı tespiti fiyatları ve tesisat onarımı konusunda en iyi alternatiflerden yararlanmak ve çözüm bulmak için bizi çekinmeden 24 saat arayabilirsiniz. Ankara’nın her yerinde hızlı ve ekonomik çözümlerimizle size yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kaliteli hizmet anlayışımızla sizlere en iyi desteği sunarak çözüm üretiyoruz. Memnun kalacağınız ve koşulsuz bir destek alacağınız hizmetlerimiz sayesinde kaçak tespitini sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Tüm işlemler için ekonomik olarak size çözüm sunan firmamız tesisat kurulumunu sıfırdan başlatıp, anahtar teslim olarak tarafınıza iletmektedir.

Ankara Su Tesisatı Tamircisi

7 gün 24 saat banyo ve tuvalet lavaboları, duşlar ve küvetler konusunda da yardımcı olabiliriz. Sızıntı, yavaş boşaltma veya kirli su gibi duş onarımı veya küvet onarımı gerektiren sorunlarınız varsa, tesisatçılarımız bunun dibine inecektir. Donmuş ve patlamış borular, tuvalet tesisatı, küvet veya duş tamiri, musluk tamiri, lavabo tesisatı, kanalizasyon temizleme ve tamiri, su kaçakları ve diğer acil tesisat hizmetleri konusunda yardımcı olabiliriz.

Yeni taşındığınız bir evde tesisat sorunu olup olmadığını tespit etmek için de bize danışabilirsiniz. Sizin iççin hızlı ve güvenilir çözümler sunarak, tesisat onarım işlerinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştiririz. Yaygın sorunları ve farkına varmadığınız sızıntı tipi sorunlarda eviniz ya da iş yeriniz böceklenmeye başlayabilir. Bu durum sebebi de olabilen tesisat sorunlarının tamiri için Ankara sıhhi tesisatçı arayışınıza bizimle son verebilirsiniz.