Çayyolu Su Kaçağı Tespiti

 Çayyolu Su Kaçağı Tespiti 

Ankara Çayyolu su kaçağı tespiti işlemlerinde başarılı sonuçlar almak isterseniz ekibimizden yardım alabilirsiniz. Bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Çayyolu su kaçağı tespiti işlemleri için kalıcı çözümler sunan uzmanlarımız su kaçağı tespitinde sorunsuz bir süreç geçirmek istediğinizde yardımcınız olacaktır. Su kaçakları genelde birçok kişinin başını ağrıtan, ev ve iş yerleri için büyük sorunlara neden olan problemler arasındadır. Bu yüzden acil müdahale gerektiren sorunların başında gelirler. Kaçaklar genelde geç tespit edildiği için birçok problem de beraberinde gelecektir.  Bunu fark edene kadar hem kendi evimize, hem de alt komşunun evine zarar vermesi, manevi huzursuzlukları da ortaya çıkarmaktadır. Bununla birlikte birçok nedenden dolayı yaşanan kaçaklar hayatınızı daha büyük ölçüde etkilemeye başlar.

Ancak belirli kıstaslara dikkat edilip, su kaçağının bulunduğunu düşündüğünüzde, su kaçağı tespiti hizmeti ile kaçak kısa sürede tespit edilir, tamir işlemi de aynı hızda tamamlanır. Yaşam alanlarımızda ortaya çıkan sorunlar, hayatımızı doğrudan etkilediği için, çözümünün hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. İşte bu sorunlardan bir tanesi de, su tesisatlarında meydana gelen kaçaklardır. Bu durumun ilk belirtilerinden biri evdeki böcek ve sineklerin artması, su faturalarının yüksek gelmesidir. Şıp şıp damlayan musluklar olmaktadır. İşte bu süreçte de Ada Dekorasyon daima en iyi çözüm ortağınız olarak hizmet vermeye hazırdır.

Çayyolu  su tesisatçısı plansız meydana gelen bu tür sorunlarda 24 saat acil müdahale ederek sizleri sıkıntılı durumlardan kurtarır. Ada Dekorasyon, sizlere beklediğiniz kalitedeki hizmeti uygun fiyatlara sunmaktadır. Hem maddi hem de manevi açıdan içiniz rahat olsun. Peki, su kaçağı nasıl bulunur? Evde veya işyerinde su kaçağı olduğu nasıl anlaşılır? 

çayyolu su kaçağı tespiti
çayyolu su kaçağı tespiti

Su Kaçağı Nasıl Bulunur? 

Çayyolu  su tesisatçısı firması olarak son derece önemli olan kaçak tespiti işlemleri için birçok yöntem bulunur. Bu yöntemleri kullanarak çok sayıda binada hasarsız bir kaçak tespiti gerçekleşmektedir. Kullanım özellikleri açısından son derece önemli olan su kaçaklarının tespit edilmesi süreci oldukça önemlidir. Kaçaklar ciddi maddi kayıpların yanı sıra manevi açıdan da sorunlara neden olabilir. Bu yüzden birçok sorunun çözümü için ekibimizden destek alabilirsiniz.

Su kaçakları, faturalarınızın yükselmesinin yanı sıra kötü kokulara ve sineklerin, böceklerin artmasına neden olur. Bu yüzden mutlaka tamir edilmesi gerekir. Bazı problemler kısa sürede basit müdahalelerle çözülürken, bazılarında sistemin yeniden kurulması gerekebilir. Bu işlemler gerçekleşirken sorunsuz bir şekilde kullanılan kaçak tespit işleri için çözüm bulabilirsiniz.

Peki, su kaçağı olduğunu nasıl anlarız?

 • Duvarlarda veya alt komşunun tavanın sararmalar ya da küflenmeler oluşmuşsa 
 • Fayansların üzerinde su birikiyorsa, 
 • Rutubet kokusu hissetmeye başladıysanız, 
 • Su faturaları her ay gelen düzeyden daha fazla geliyorsa
 • Musluklarınızdan su damlıyorsa,
 • Vanaları kapatmanıza rağmen su sayacı hala dönmeye devam ediyorsa
 • Derz aralarında sararmalar oluşmuşsa, su kaçağı ile karşı karşıya kalmışsınız demektir. 

Yukarıda da gördüğünüz üzere, su kaçaklarının tespit edilmesindeki temel etkenler yukarıdaki gibidir. Peki, su kaçakları nasıl oluşur? 

Su Kaçaklarının Oluşma Sebepleri Nelerdir? 

Su kaçaklarında dikkat çeken hataların başında, tesisatçı hataları göze çarpar. Sonrasına da tesisatın eskimesi kaynaklı problemler gündeme gelir. Ancak tek hatalar bunlar değildir. Zamana karşı direnemeyen ve kullanım açısından sorun oluşan durumlar için su kaçaklarının kısa sürede giderilmesi amaçlanır. Bu yüzden tesisatçı hatalarının yanında birçok farklı nedenden örgütü su kaçaklarının oluştuğu gözlenir. Şimdi sizlere bu sebeplerden bahsedelim. 

 • Galvaniz boru kullanımı
 • Tesisatların tadilat sırasında zarar görmesi 
 • Çevresel etkenler sebebi ile binanın oturması
 • Muslukların hızlı bir şekilde açılması ve kapatılması
 • Boruların birbirine doğru bir şekilde kaynatılmaması su kaçaklarının oluşmasına sebep olan etkenler arasında yer almaktadır.

Yukarıda da görüldüğü üzere, su kaçaklarının belirli sebepleri vardır. Aynı zamanda bu kaçakların tespit edilmesi sürecinde de çok dikkatli olunması gerekir. Peki, su kaçağı tespiti nasıl yapılır? 

ankara çayyolu su kaçağı tespiti

Çayyolu Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Su kaçaklarının tespit edilmesi için günümüzde teknolojik cihazlar kullanılır. Özellikle kaçak tespit edilmesi gereken durumlarda farklı özelliklere sahip cihazlar tercih edilir.  Bu cihazları kullanırken zemin ve duvarlar zarar görmeden kaçağın tespit edilmesi önemlidir. Çayyolu su kaçağı tespiti hizmeti firmamızdan alabilirsiniz. Şimdi sizlere süreç hakkında biraz bahsedelim. 

Su kaçağının olduğuna yönelik bildirim yapılması ve benzer birçok detayın hayata geçirilmesi sonucu su kaçağı tespiti yapılabilir. Acil durum müşteri tarafından iletildikten sonra, hızlı bir şekilde adrese intikal edilir.

Adreste kontroller gerçekleştirildikten sonra, termal su kaçak tespit cihazı ile öncelikli olarak tesisatların yerleri belirlenmeye çalışılır. Bu etap, tesisatların yerlerinin belirlenmesi ile beraber, akustik dinleme cihazı için de uygun ortamı oluşturur. 

Akustik dinleme cihazı ise yeri tespit edilen boruları dinler ve kaçağın yerini noktasal bir şekilde tespit eder. Bu işleme de noktasal su kaçak tespiti adı verilir. Kaçağın tam yeri belirlenir.  İşlem sonrasında noktasal bir tespit oluştuğu için, tek bir yer kırılır ve böylece maddi açıdan katlanılacak daha az durum ortaya çıkar. Zaten bu konuda da size destek verdiğimiz için kırılan yerlerin onarımını da talep halinde yapabiliriz.

Akustik Dinleme Cihazı ve Termal Su Kaçak Tespit Cihazı ile sizlere hizmet sunan  Çayyolu   su kaçak tespiti firmamız, en uygun fiyat garantisiyle hizmetinizdedir.

Peki, su kaçak tespitinde kırmadan kaçak tespitinin avantajları nelerdir? 

Kırmadan Çayyolu Su Kaçağı Tespiti Neden Önemlidir? 

Su kaçaklarının pek çok farklı sebebinin olduğunu ve bunların nasıl bertaraf edilebileceğinden sizlere bahsetmeye çalıştık. Ancak bu bertaraf etme sürecinde, tespit işlemi sırasında kırmadan ya da daha doğru bir tanımla noktasal bir şekilde kırma işlemi çerçevesinde hareket etmek çok önemli olacaktır.

Bu nedenle de Ankara’da su kaçak tespiti hizmeti sunan firmamız, sizlere bu hizmeti en etkin şekilde sunmaktadır. Peki, bu durumun ne gibi önemi vardır? 

Çok fazla yer kırılmadığı için, en az maddi hasarla tespit işlemi gerçekleştirilir. Böylece tespit sürecinde kaçağı kırarak aramak durumundan kurtulmak sağlanır. 

Manevi hasarlar da ortadan kaldırılır. Çünkü çok fazla yerin kırılması, evin ya da işyerinin düzeninin bozulmasına, bir süre bu tip durum ile karşı karşıya kalınmasına sebep olur. Bu konuda da dekorasyon uzmanlığımız devreye girerek mekansal hasarınızı en iyi şekilde giderir.

Yukarıda da görüldüğü üzere, uzman bir firmadan Ankara kırmadan su kaçak tespiti hizmeti almanız, sizlere pek çok fayda getirecektir.

Peki, bizim  Çayyolu su kaçağı tespiti için kullandığımız iki önemli ekipmanın işlevleri nelerdir biliyor musunuz? Şimdi bunları size açıklayacağız.

Su Kaçağı Tespiti Robotlarımız ve Özellikleri 

Birçok sektörde kullanılan robotik teknoloji su kaçakları için de tercih edilir. Bu yüzden ihtiyaç duyulan birçok işlem için kaçak tespitinin yapılması gerekmektedir. Kaçak tespit ederken kullanılan iki önemli robot vardır. Bu robotlardan ilki Termal Su Kaçak Tespit Cihazı iken, diğeri de Akustik Dinleme Cihazı olarak bilinmektedir.

Şimdi sizlere bunlardan bahsedelim:

 1. Akustik dinleme cihazları  yeraltı sızıntılarını en iyi şekilde tespit eder. İçme suyu hattında meydana gelen birçok kaçak tespitinin yapılmasını sağlar. Özel olarak dizayn edilen ve son derece hassas bir mikrofona sahip olan ürün, büyük ya da küçük çaplı her tip boruda kaçak tespit edebilir.
 • Termal su kaçağı tespiti cihazları ise malzeme ve bileşenlere zarar vermeden su kaçağının tespit edilmesini sağlar. Endüstriyel uygulamalarda da arıza ilerlemeden tespit işlemlerinin yapılmasını sağlar. Gerçek görüntüye sahip olduğu için nokta atış tespitlerin yapılmasını da mümkün kılar. Zemin ve duvarlar kırılmadan su kaçağının tespit edilmesi mümkün olmaktadır.

Profesyonel olarak çözüm bulmak istediğinizde her durumda ekibimiz size yardımcı olacaktır. Ankara Çayyolu kameralı su kaçağı tespiti için ekibimiz her zaman size en iyi hizmeti vermek için çalışacaktır. Bilgi almak ve iletişime geçmek için her zaman Ada Dekorasyon ilk tercihiniz olsun.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Termal görüntüleme kamerası duvarlardaki nemi göremez, ancak suyun varlığını ortaya çıkaran ince sıcaklık farklılıklarını ve kalıplarını tespit edebilir. Bu yüzden kaçağın yerinin tespit edilmesinde son derece önemli bir belirleyicidir. Nem, boru sızıntıları, yağmur, kar ve hatta insanların ve hayvanların nefes alması dahil olmak üzere birçok etkenden kaynaklanabilir. Genellikle düşük bir nem seviyesi iyidir, ancak sızıntılar veya yoğun yoğuşmalar beraberinde ciddi sorunlara neden olabilir. 

Doğru şekilde kullanılan ve tercihiniz üzerine kaçaklarının tespitinin yapılmasının ardından onarımı gerçekleşen bu işlemler, zemin ve duvarlara zarar vermeden uygulanır. Böylece kaçağın hemen tespit edilmesi ve kısa sürede sonucun belirlenmesi için uygulamaya geçilir. Termal kameralar birçok farklı endüstride çok çeşitli kullanımlara sahiptir. Evinizde su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız doğru bir muayene ile ilerlemeniz sizin için önemli olacaktır. Biz size bu hususta yardımcı olmaya hazırız.

Kırmadan Su Kaçağı Tespitinin Özellikleri Nelerdir? 

Termal görüntüleme sızıntı tespit kameraları, sızıntıları gerçek bir sorun geliştirmeden önce bulmak için duvarın altındaki veya binanın arkasındaki tesisat alanlarını veya boruları görebilir. Bu da yeni taşınacağınız bir ev için size birçok avantaj sağlayabilir. Ayrıca evinizi yenilerken de tesisata bir göz atmanız için cihazlarımızın yardımını alabilirsiniz. Çayyolu  kırmadan su kaçağı tespiti işlemlerimiz de bu cihazlarla uygulanmaktadır. Son derece kolay bir şekilde kaçağın nerede olduğunun belirlenmesi mümkün olacaktır.

Ankara’nın her yerinde aynı fiyatlandırmanın söz konusu olduğu hizmetlerimiz için ekibimizin yardımını alabilirsiniz. Profesyonel olarak destek almanızı sağlayacak çalışmalar ve çözüm odaklı birçok hizmet için ekibimiz size en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Su Kaçağı Tespiti İşlemini Nasıl Yapıyoruz? 

Özel cihazlarımız duvar içlerindeki kaçakların tespit edilmesi konusunda son derece başarılıdır. Çünkü sadece bu iş için değil birçok farklı amaç için de bu cihazların kullanılması tercih edilir. Farklı sektörlerde tercih edilen bu ürünler özellikle kızılötesi ışınları yardımıyla çok sayıda problemin tespit edilmesini sağlar. Pompa yardımıyla tesisata bağlanan cihazlarda da test işlemleri gerçekleştirilir. Kaçak noktası tespit edilerek sizlere çözümü anlatılır ve kaçağın nedeni ifade edilir.

En kısa sürede onarım işleminin gerçekleşmesinin ardından su kaçaklarının giderilmesi sağlanır. Özellikle kaçak tespitinde çözüm bulmak istediğinizde bize danışarak  Çayyolu  kameralı su kaçağı tespiti yaptırabilirsiniz.

Peki kameralı su kaçağı tespiti fiyatları neye göre belirleniyor? Bu konuda da size güzel bir haberimiz var. Çünkü her zaman size en iyi fiyat teklifini sunmaya hazır olacağız. Fiyat avantajları ve benzer birçok uygulama için Ada Dekorasyon olarak sizlere destek olmaktan memnuniyet duyacağız.

Çayyolu Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?

Çayyolu Su Kaçağı TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
900 TL
Çayyolu Kameralı Su Kaçağı TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
900 TL
Çayyolu Cihazla Su Kaçağı TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
900 TL
Çayyolu Su Kaçak TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
900 TL
Çayyolu Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?

Kameralı su kaçak tespit fiyatları 900 TL olarak belirlenmiştir. Ancak bu ücrete onarım dahil değildir. Sadece tespit ücreti budur. Kaçak tespit edilip onarım için neler yapılması gerektiği konusu da kişiye göre değişecektir. Çünkü tesisat onarımı için Ada Dekorasyon sizlere 7 gün 24 saat yardımcı olmaktadır. Hem dekorasyon hem de gider tıkanması gibi durumlarda en iyi hizmeti sunmak için en uygun fiyat politikası benimsenmektedir.

Kaliteli ve özel çözümler bulmanız gerektiğinde de ekibimizin desteğinden yararlanabilirsiniz. Her daim kaliteli ve özel çözümler sunan uzmanlarımız müşteri odaklı çalışmaları ve destekleriyle sizlere en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyacaktır. Su kaçağı tespiti işlerinde hızlı ve güvenilir çözümler bulmak isteyenler için tüm Ankara’da hizmetinizdeyiz ve aynı fiyatlarla sizlere yardımcı oluyoruz.

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Nasıl Belirlenir? 

Yukarda da açıklandığı üzere belirlenen kaçak tespit işlemleri 900 TL’ ye yapılmaktadır. Onarım konusunda ise fiyatlar değişkendir. Çayyolu su kaçağı tespiti fiyatları sabit tutulurken tamir ücretleri de değişir.

Özellikle eskimiş boruları kullanan kişiler için büyük bir sorun haline gelen kaçak sorunlarının giderilmesi hususunda ekibimizden uygun fiyatlarla destek alabilirsiniz. Farklı özellikler ve fiyat seçeneklerinin söz konusu olduğu su kaçağı konusunda en doğru fiyatlandırmanın gerçekleşmesini sağlayacak ekibimiz, %100 müşteri memnuniyetiyle size yardımcı olmaya hazırdır. Fiyatlar konusunda içiniz rahat olsun, çünkü size en uygun teklifleri iletiyoruz.

 Çayyolu Su Kaçağı Tespiti: Ada Dekorasyon

Ankara Çayyolu su kaçağı tespiti işlemlerinde %100 kırmadan ve nokta atışı tespitler yapıyoruz. %100 müşteri odaklı bir hizmet sunan ekibimiz, günün her saatinde sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır.

Akay Tesisat olarak su kaçaklarının tespiti ve onarılmasının yanında; tuvalet tıkanmaları, lavabo tıkanmaları ve kaçak tespit işlemlerini yapıyoruz. Uygun fiyatlarla sıfırdan tesisat kurulum işlemlerinin gerçekleşmesini sağlıyoruz. Memnun kalacağınız çok sayıda uygulama için ekibimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Tesisat Kurulumu Fiyatları

Profesyonel olarak tercih edilen su kaçağı tespit işlemlerinde başarılı sonuçlar almak istediğinizde  ekibimiz her zaman size destek vermeye hazır olacaktır. Firmamızda cihazla su kaçağı tespiti fiyatları son derece ekonomiktir. Uygulama sonrası yapılacak olan çalışmalar ve çözüm bulunacak işlemler için de profesyonel bir çalışma yapılacaktır.

Uygun fiyatlar ve ödeme koşullarından yararlanmak istediğinizde her zaman ekibimizin desteğini alabilirsiniz. Güvenilir ve uygun bir teklif ile problemlerinizin kısa sürede çözülmesi için size yardımcı olmaya hazır bir hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sıfırdan kurulum ve diğer detaylar için ihtiyacınız olan kurulum sürecinin tamamlanmasını sağlayacak çok sayıda çalışma için uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Bilgi almak ve teklif almak için keşif sürecine dahil olmak isterseniz her zaman size yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Ankara Acil Su Tesisatı

Su tesisatlarındaki problemler genelde ani bir şekilde ortaya çıkar. Yani beklemediğiniz anlarda bu sorunlarla karşılaşabilirsiniz. 7 gün 24 saat banyo ve tuvalet lavaboları, duşlar ve küvetler konusunda da yardımcı olabiliriz. Donmuş ve patlamış borular, tuvalet tesisatı, küvet veya duş tamiri, musluk tamiri, lavabo tesisatı, kanalizasyon temizleme ve tamiri, su kaçakları ve diğer acil tesisat hizmetleri konusunda yardımcı olabiliriz.

Sızıntı, yavaş boşaltma veya kirli su gibi duş onarımı veya küvet onarımı gerektiren sorunlarınız varsa, tesisatçılarımız bunun dibine inecektir.  Yaygın sorunları ve farkına varmadığınız sızıntı tipi sorunlarda eviniz ya da iş yeriniz böceklenmeye başlayabilir. Bu durum sebebi de olabilen tesisat sorunlarının tamiri için Ankara sıhhi tesisatçı arayışınıza bizimle son verebilirsiniz.