Demetevler Su Kaçağı Tespiti

Demetevler Su Kaçağı Tespiti 

Demetevler su kaçağı tespiti için hizmet veren Ada Dekorasyon tüm sorunlarınızı 24 saat çözebilme imkanıyla çalışıyor.

Demetevler su kaçağı tespiti işlemlerinde müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımın söz konusu olduğu Ada Tesisat ve Dekorasyon her zaman en iyi hizmeti vermektedir. Tüm Ankaralılar için hizmet veren ekibimiz, problemlerin giderilmesi için size yardımcı olacaktır. Yaşam alanlarımızda ortaya çıkan sorunlar, hayatımızı doğrudan etkilediği için, çözümünün hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. İşte bu sorunlardan bir tanesi de, su tesisatlarında meydana gelen kaçaklardır. Özellikle fark etmeden ortaya çıkması ve bunu fark edene kadar hem kendi evimize, hem de alt komşunun evine zarar vermesi, manevi huzursuzlukları da ortaya çıkarmaktadır.

Bununla birlikte birçok nedenden dolayı yaşanan kaçaklar hayatınızı daha büyük ölçüde etkilemeye başlar. Ancak belirli kıstaslara dikkat edilip, su kaçağının bulunduğunu düşündüğünüzde, su kaçağı tespiti hizmeti ile kaçak kısa sürede tespit edilir, tamir işlemi de aynı hızda tamamlanır. Bu durumun ilk belirtilerinden biri evdeki böcek ve sineklerin artması, su faturalarının yüksek gelmesidir. Şıp şıp damlayan musluklar da sinirinizi bozmak için tuz biber olmaktadır. İşte bu süreçte de Ada Dekorasyon daima yanınızda yer almaktadır.

Demetevler su tesisatçısı firmalarının başında gelen ve güvenilir hizmeti ile dikkat çeken Ada Dekorasyon, sizlere beklediğiniz kalitedeki hizmeti uygun fiyatlara sunmaktadır. Peki, su kaçağı nasıl bulunur? Evde veya işyerinde su kaçağı olduğu nasıl anlaşılır? 

demetevler su kaçağı tespiti
demetevler su kaçağı tespiti

Su Kaçağı Nasıl Bulunur? 

Demetevler su tesisatçısı firması olarak Ada Dekorasyon, profesyonel hizmetlerinin yanı sıra, doğru bilgi aktarımına da önem vermektedir. Bu nedenle su kaçaklarının tespit edilmesi süreci oldukça önemlidir. Bu süreci son derece iyi bir şekilde planlayacak olan ekibimiz, su kaçağı tespiti işlemlerinde çözüm bulmanızı sağlayacak birçok pratik seçenekle karşınıza çıkacaktır.

Su kaçakları, faturalarınızın yükselmesinin yanı sıra kötü kokulara da neden olur. Bu yüzden mutlaka tamir edilmesi gerekir. Bazı problemler kısa sürede basit müdahalelerle çözülürken, bazılarında sistemin yeniden kurulması gerekebilir. Bu yüzden işinde uzman ve sertifikalı ustalarımıza her türlü sorun için güvenebilirsiniz.

Peki, su kaçağı nasıl bulunur? 

 • Musluklarınızdan su damlıyorsa,
 • Fayansların üzerinde su birikiyorsa, 
 • Rutubet kokusu hissetmeye başladıysanız, 
 • Su faturaları her ay gelen düzeyden daha fazla geliyorsa, 
 • Vanaları kapatmanıza rağmen su sayacı hala dönmeye devam ediyorsa ,
 • Duvarlarda veya alt komşunun tavanın sararmalar ya da küflenmeler oluşmuşsa, 
 • Derz aralarında sararmalar oluşmuşsa, su kaçağı ile karşı karşıya kalmışsınız demektir. 

Yukarıda da gördüğünüz üzere, su kaçaklarının tespit edilmesindeki temel etkenler yukarıdaki gibidir.

ankara demetevler su kaçağı tespiti

Peki, su kaçakları nasıl oluşur? 

Su Kaçaklarının Oluşma Sebepleri Nelerdir? 

Su kaçaklarında dikkat çeken hataların başında, tesisatçı hataları göze çarpar. Sonrasına da tesisatın eskimesi kaynaklı problemler gündeme gelir. Ancak tek hatalar bunlar değildir. Zamana karşı direnemeyen ve kullanım açısından sorun oluşan durumlar için su kaçaklarının kısa sürede giderilmesi amaçlanır. Bu yüzden tesisatçı hatalarının yanında birçok farklı nedenden ötürü su kaçaklarının oluştuğu gözlenir. Şimdi sizlere bu sebeplerden bahsedelim. 

 • Galvaniz boru kullanımı
 • Tesisatların tadilat sırasında zarar görmesi, 
 • Çevresel etkenler sebebi ile binanın oturması
 • Muslukların hızlı bir şekilde açılması ve kapatılması,
 • Boruların birbirine doğru bir şekilde kaynatılmaması su kaçaklarının oluşmasına sebep olan etkenler arasında yer almaktadır.

Yukarıda da görüldüğü üzere, su kaçaklarının belirli sebepleri vardır. Aynı zamanda bu kaçakların tespit edilmesi sürecinde de çok dikkatli olunması gerekir. Çünkü su kaçağı cidiye alınması gereken bir sorundur.

Eğer evinizde böcekler arttıysa, kullanım dışı olan musluklarınız su damlatıyorsa ve borulardan sızıntılar yaşanıyorsa mutlaka bir tesisat kontrolünün sağlanması gerekmektedir. Bunun için özel cihazlar kullanan kaçak tespit ekiplerinin size yardımcı olması gerekecektir. Peki, su kaçağı tespiti nasıl yapılır? 

Demetevler Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Su kaçakları son derece zorlayıcı ve problemli durumlardır. Firmamız Ankara Demetevler su kaçağı tespiti hizmetiyle sizleri bu problemden kurtaracaktır. Özel olarak tercih edilen ve memnun kalacağınız birçok zaman diliminde imdadınıza yetişen ekiplerimiz müşteri odaklı çalışma sistemiyle her durum için uygun bir çözüm sunacaktır.

Adresinize en kısa sürede gelen ekiplerimiz zaman kaybetmeden keşif yaparak problemin tespit edilmesi hususunda çalışmalara başlar. Su kaçağının olduğuna yönelik bildiri müşteri tarafından iletildikten sonra, hızlı bir şekilde adrese intikal edilir. Acil durumlar için 24 saat görevde olan bir ekibimiz vardır.

Adreste kontroller gerçekleştirildikten sonra,termal su kaçak tespit cihazı ile öncelikli olarak tesisatların yerleri belirlenmeye çalışılır. Bu etap, tesisatların yerlerinin belirlenmesi ile beraber, akustik dinleme cihazıiçin de uygun ortamı oluşturur. 

Akustik dinleme cihazı ise yeri tespit edilen boruları dinler ve kaçağın yerini noktasal bir şekilde tespit eder. Bu işleme de noktasal su kaçak tespiti adı verilir. Kaçağın tam yeri belirlenir ve onarım için minimum kırım işlemi gerçekleşir.

İşlem sonrasında noktasal bir tespit oluştuğu için, tek bir yer kırılır ve böylece maddi açıdan katlanılacak daha az durum ortaya çıkar. 

Akustik Dinleme Cihazı ve Termal Su Kaçak Tespit Cihazı ile sizlere hizmet sunan Demetevler su kaçak tespiti firmamız, en ekonomik fiyatlar ve dekorasyona zarar vermeyen çözümlerle hizmetinizdedir.

Peki, su kaçak tespitinde kırmadan kaçak tespitinin avantajları nelerdir? 

Kırmadan Demetevler Su Kaçağı Tespiti Neden Önemlidir? 

Su kaçaklarının pek çok farklı sebebinin olduğunu ve bunların nasıl bertaraf edilebileceğinden sizlere bahsetmeye çalıştık. Ancak bu bertaraf etme sürecinde, tespit işlemi sırasında kırmadan ya da daha doğru bir tanımla noktasal bir şekilde kırma işlemi çerçevesinde hareket etmek çok önemli olacaktır. Bu nedenle de Ankara’da su kaçak tespiti hizmeti sunan firmamız, sizlere bu hizmeti en etkin şekilde sunmaktadır. Peki, ne gibi önemi vardır? 

 • Çok fazla yer kırılmadığı için, en az maddi hasarla tespit işlemi gerçekleştirilir. Böylece tespit sürecinde kaçağı kırarak aramak durumundan kurtulmak sağlanır. 
 • Manevi hasarlar da ortadan kaldırılır. Çünkü çok fazla yerin kırılması, evin ya da işyerinin düzeninin bozulmasına, bir süre bu tip durum ile karşı karşıya kalınmasına sebep olur. Bu konuda da dekorasyon uzmanlığımız devreye girerek mekansal hasarınızı en iyi şekilde giderir.

Yukarıda da görüldüğü üzere, uzman bir firmadan Ankara kırmadan su kaçak tespiti hizmeti almanız, sizlere pek çok fayda getirecektir. Peki, bizim Demetevler su kaçağı tespiti için kullandığımız iki önemli ekipmanın ana işlevleri nelerdir? 

Su Kaçağı Tespiti Robotlarımız ve Özellikleri 

Profesyonel bir hizmet alınması gerektiğinde su kaçaklarının tespit edilmesi de önem kazanır. Çünkü birçok kişi için önemli olan incelemeler ve sonuç odaklı çalışmalar gündeme geldiğinde kaçak tespiti sorunsuz bir şekilde gerçekleşir.  Ancak bunun için iki önemli robotun kullanılması gerekir. Bu robotlardan ilki Termal Su Kaçak Tespit Cihazı iken, diğeri de Akustik Dinleme Cihazı olarak bilinmektedir. Şimdi sizlere bunlardan bahsedelim. 

Akustik dinleme cihazları  yeraltı sızıntılarını en iyi şekilde tespit eder. İçme suyu hattında meydana gelen birçok kaçak tespitinin yapılmasını sağlar. Özel olarak dizayn edilen ve son derece hassas bir mikrofona sahip olan ürün, büyük ya da küçük çaplı her tip boruda kaçak tespit edebilir. Kurumsal alanlarda da ev ya da küçük iş yerlerinde de bu ürünün kullanılmasıyla yüksek bir performans elde edilmektedir.

Termal Su Kaçak Tespit Cihazı ise malzeme ve bileşenlere zarar vermeden su kaçağının tespit edilmesini sağlar. Endüstriyel uygulamalarda da arıza ilerlemeden tespit işlemlerinin yapılmasını sağlar. Gerçek görüntüye sahip olduğu için nokta atış tespitlerin yapılmasını da mümkün kılar. Zemin ve duvarlar kırılmadan su kaçağının tespit edilmesi mümkün olmaktadır.

Hangi ürün kullanılırsa kullanılsın amaç temel sorunu bulmak ve en hızlı şekilde müdahale etmektir. Demetevler kameralı su kaçağı tespiti işlemlerin konusunda 130 TL’den başlayan fiyatlar ve ekonomik onarım avantajlarıyla siz de en iyi şekilde bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Kameralı Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır? 

Eskiden tesisatın komple görünebilmesi için ciddi bir yıkım gerekirdi. Bu da hem masrafların artması hem de doğru düzgün bir tespitin yapılmaması nedeniyle çok gereksiz bir külfetti. Ancak şimdi, modern teknolojinin getirisi cihazlar gündeme geldi. Bu cihazlar termal kameralar yardımıyla kaçağın yerini noktasal olarak tespit etmektedir. Cihazın çalıştırılmasının ardından zemin ya da duvar kırılmadan incelemeler başlar. Su kaçağının yerini kamerayla tespit eden uzmanlarımız kısa sürede cihazın ses vermesiyle birlikte kaçağın oranını hesaplar. Hafif ya da ileri seviye sızıntıların belirlenmesi için geniş diyaframa sahip olan mikrofon yapısından yararlanılır.

Kameralı cihazlarla kaçak tespiti mekana hasar vermediği için destek bulmak istediğiniz durumlarda kaçak tespit işleri başarılı bir şekilde sonuç alınmasını sağlar. Bu yüzden güvenilir bir hizmet alınmasına yardımcı olur.

Kırmadan Su Kaçağı Tespitinin Özellikleri Nelerdir? 

KKaçak ve sızıntının yeri hızla tespit edilir tamir için seri bir süreç söz konusu olur. Bu yüzden kaçakların kısa sürede belirlenmesini sağlayacak  Demetevler kırmadan su kaçağı tespiti işlemleri gereksiz masrafların ortaya çıkmasını önler.

Herkesin kullanım alışkanlıkları ve altyapısı farklı olduğundan eski bir altyapı söz konusu olduğunda daha ciddi sorunlar yaşanabilir. Evin çürümesi ya da mekanlardaki eşyaların da bu çürümeye sürüklenmesi söz konusu olabilir. Bu tür durumlarda öncelikli olarak tercih edeceğiniz cihazlı su kaçağı tespitinde hem ekonomik hem de pratik çözümler elde edebilirsiniz.

Sonuç olarak ihtiyacınız olan her türlü kaçak tespiti ve onarım işlerinde uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Kaçak onarımı nedeniyle hasar gören ve tamir edilmesi gereken yerleri dekorasyon uzmanlarımız sorunsuz bir şekilde onaracaktır. Dekorasyon hizmetimizle mutfak ve banyo gibi ıslak alanlarda son derece başarılı sonuçlanacak işlemler yapabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti İşlemini Nasıl Yapıyoruz? 

Su kaçaklarının tamamını tespit ederek özel cihazlarımızı kullanıyoruz. Pompa yardımıyla tesisata bağlanan cihazlarla test işlemleri gerçekleştirilir. Kaçak noktası tespit edilerek sizlere çözümü anlatılır ve kaçağın nedeni ifade edilir. En kısa sürede onarım işleminin gerçekleşmesinin ardından su kaçaklarının giderilmesi sağlanır. Özellikle kaçak tespitinde çözüm bulmak istediğinizde bize danışarak Demetevler kameralı su kaçağı tespiti yaptırabilirsiniz.

Her bir detay ve aşamada gündeme gelen kaçak tespit işlemleri için profesyonel yardım alabilirsiniz. Özellikle başarısız bir tesisat kurulumu yapılmışsa sonuç almanız zor olabilir. Çünkü tesisatın tamamının değiştirilmesi gereken durumlar söz konusu olabilir. En iyi sonucu almak istediğinizde su kaçağı tespiti işlemlerini işin uzmanına bırakın, keyfinize bakın.

Peki kameralı su kaçağı tespiti fiyatları neye göre belirleniyor?

Demetevler Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?

Demetevler Su Kaçağı TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
900 TL
Demetevler Kameralı Su Kaçağı TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
900 TL
Demetevler Cihazla Su Kaçağı TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
900 TL
Demetevler Su Kaçak TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
900 TL
Demetevler Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?

Kameralı su kaçak tespit fiyatları 900 TL olarak belirlenmiştir. 2023 yılı için değişmeyen ve tüm ilçelerde aynı olan bu fiyatımız geçerlidir. Tespit işleminin ardından size iletilen sorunun kaç TL’ye ne şekilde çözüleceği tespit edilecektir. Bu size bildirilecek ve çözüm bulmak istediğiniz her an size yardımcı olacaktır.

Eğer kabul ederseniz onarım işlemleri yapılarak tesisat onarımı gerçekleşir. Ankara’da aktif olarak görev alan ekibimiz, sizin için en uygun koşullarda hizmet vermektedir. Aynı zamanda gereken destek sürecinin oluşturulması için daha profesyonel bir uygulamanın gündeme gelmesi mevzu bahis olacaktır.  Talebiniz olursa dekorasyon konusuna da ekibimizden hizmet alabilirsiniz. Ankara’nın her yerine servis desteği sunan ekibimiz, ihtiyacınız olan birçok  durumda teknik servis desteğinin alınmasını sağlayacaktır.

Profesyonel bir uygulama gerektiğinde büyük kurumlardaki sızıntılar daha sıkıntılı şekilde sonuçlanabilmektedir. Bu yüzden okul, hastane, spor salonu gibi alanlardaki tesisat sorunlarının giderilmesi hususunda da bizden yardım alabilirsiniz.

Bilgi almak ve iletişime geçmek için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Nasıl Belirlenir? 

Demetevler su kaçağı tespiti fiyatları sabittir. Onarım için yapılacak uygulamalar ve tamir süreçleri hususunda ustamız sizi fiyatlar konusunda bilgilendirecektir. Özellikle su kaçağının belirlenmesi gereken acil durumlar söz konusu olduğunda en hızlı çözümleri bulmanız mümkün olacaktır. Dekorasyon konusunda da size yardımcı olan ve tuvalet tıkanıklığı, gider tıkanıklığı gibi sorunların çözülmesini sağlayan ekibimiz, en iyi hizmeti almanız için size yardımcı olacaktır.

Ada Dekorasyon olarak Ankara’nın  her yerinde açık ve kapalı tüm alanlar için sıhhi tesisat işlerini başarıyla gerçekleştirmekteyiz. Sıfırdan kurulan ya da onarılan tüm işlemler için firmamız size yardımcı olacaktır. Ayrıca ev, iş yeri, otel, okul, hastane gibi çok sayıda mekanda uzman olan personellerimiz destek vermektedir.

Demetevler Su Kaçağı Tespiti: Ada Dekorasyon

Ada Dekorasyon Demetevler su kaçağı tespiti işlemleri için %100 kırmadan ve nokta atışı tespitler ile yapılmaktadır. En kısa sürede çözüm bulmanızı sağlayacak dekorasyon uygulamaları için ekibimiz hızlı çözümler sunacaktır.

Ankara’nın en güvenilir esnaflarından biri olarak temiz bir sicile sahip olan firmamız müşteri memnuniyetini her zaman önceliğinde tutar ve fiyat politikasında memnun kalacağınız alternatiflere ulaşmanızı sağlar.

Profesyonel bir ekiple çalışmanın avantajlarını her zaman yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda tüm ustalarımız alanında usta olan deneyimli personeller olduğundan size zaman kaybettirmezler.

Ankara 24 Saat Açık Su Tesisatçısı

Ankara’da son derece önemli olan acil durumlar için 24 saat açık bir tesisatçı bulmak istediğinizde bizi arayın. Her türlü acil durumunuz için sıhhi tesisat işlerinize çözüm bulalım! Profesyonel çözümler bulmak istediğinizde ve tesisat işlerinde onarım sürecini başarıyla gerçekleştirebilmek için zaman kaybetmeden hemen harekete geçeriz.

Ankara’nın her ilçesinde geniş servis ağımızla size yardımcı oluruz. Profesyonel kadromuzun yardımını alarak çözüm bulacağınız çok sayıda tesisat işlemi için uzmanlarımız size destek vermektedir. Onarım ve dekorasyon konusunda da sizler için en uygun çözümlere ulaşılabilir.

Sıfırdan Tesisat Kurulumu Fiyatları

Yeni konut projeleri ya da eski konutların yenilenmesi gibi işlemler için sıfırdan tesisat kurulumu yapıyoruz. Projelerinizin sorunsuz bir şekilde ilerlemesi için çok sayıda çalışmaya öncelik veriyoruz. Tüm sıhhi tesisat işleri için ekonomik çözümler sunan firmamız ihtiyacınız olan tüm süreçler için uzman kadrosuyla hizmetinizdedir.

İşimiz tesisat ve buna bağlı dekorasyon işleri olduğundan her zaman sizi memnun edecek bir çalışma yaparak memnun kalacağınız işlemleri gerçekleştireceğimizden emin olabilirsiniz. Güvenilir ve ekonomik tüm işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.