Dikmen Su Kaçağı Tespiti

Dikmen Su Kaçağı Tespiti 

Dikmen su kaçağı tespiti uzman kadromuzun özel cihazlar aracılığıyla gerçekleştirdiği en önemli işlemler arasındadır.

Dikmen su kaçağı tespiti için teknolojik cihazları kullanan firmamız, son derece önemli olan kaçak tespit işlemleri hususunda en iyi çözümleri almanızı sağlayacaktır. Kısa sürede çözüm bulacağınız çok sayıda uygulama için ekibimiz 7 gün 24 saat hizmetinizde olacak! Yaşam alanlarımızda ortaya çıkan sorunlar, hayatımızı doğrudan etkilediği için, çözümünün hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. İşte bu sorunlardan bir tanesi de, su tesisatlarında meydana gelen kaçaklardır. Özellikle fark etmeden ortaya çıkması ve bunu fark edene kadar hem kendi evimize, hem de alt komşunun evine zarar vermesi, manevi huzursuzlukları da ortaya çıkarmaktadır.

Ancak belirli kıstaslara dikkat edilip, su kaçağının bulunduğunu düşündüğünüzde, su kaçağı tespiti hizmeti ile kaçak kısa sürede tespit edilir, tamir işlemi de aynı hızda tamamlanır. İşte bu süreçte de Ada Dekorasyon daima yanınızda yer almaktadır. Dikmen su tesisatçısı firmalarının başında gelen ve güvenilir hizmeti ile dikkat çeken Ada Dekorasyon, sizlere beklediğiniz kalitedeki hizmeti uygun fiyatlara sunmaktadır. Peki, su kaçağı nasıl bulunur? Evde veya işyerinde su kaçağı olduğu nasıl anlaşılır? 

İşte bu durumun ilk belirginlerinden biri evdeki böcek ve sineklerin artması, su faturalarının yüksek gelmesidir. Bununla birlikte birçok nedenden dolayı yaşanan kaçaklar hayatınızı daha büyük ölçüde etkilemeye başlar.

dikmen su kaçağı tespiti
dikmen su kaçağı tespiti

Su Kaçağı Nasıl Bulunur? 

Dikmen su tesisatçısı firması olarak Ada Dekorasyon, profesyonel hizmetin yanı sıra, doğru bilgi aktarımına önem verilmektedir. Bu nedenle su kaçaklarının tespit edilmesi süreci oldukça önemlidir. Bu süreci son derece iyi bir şekilde planlayacak olan ekibimiz, su kaçağı tespiti işlemlerinde çözüm bulmanızı sağlayacak birçok pratik seçenekle karşınıza çıkacaktır.  Su kapaklarının asıl nedenlerinin ne olduğu bilinmeden yapılacak onarım işleri de başarıyla sonuçlanmaz ve sorunun tekrarlanmasına yol açar. Genelde su kaçaklarını şu belirtilerle anlayabilirsiniz.

Peki, su kaçağı nasıl bulunur? 

 • Fayansların üzerinde su birikiyorsa, 
 • Rutubet kokusu hissetmeye başladıysanız, 
 • Su faturaları her ay gelen düzeyden daha fazla geliyorsa, 
 • Duvarlarda veya alt komşunun tavanın sararmalar ya da küflenmeler oluşmuşsa, 
 • Vanaları kapatmanıza rağmen su sayacı hala dönmeye devam ediyorsa ve 
 • Derz aralarında sararmalar oluşmuşsa, su kaçağı ile karşı karşıya kalmışsınız demektir. 

Yukarıda da gördüğünüz üzere, su kaçaklarının tespit edilmesindeki temel etkenler yukarıdaki gibidir. Peki, su kaçakları nasıl oluşur? 

ankara dikmen su kaçağı tespiti

Su Kaçaklarının Oluşma Sebepleri Nelerdir? 

Su kaçaklarında dikkat çeken hataların başında, tesisatçı hataları göze çarpar, Ancak tek hatalar bunlar da değildir. Şimdi sizlere bu sebeplerden bahsedelim. 

 • Galvaniz boru kullanımı, 
 • Tesisatların tadilat sırasında zarar görmesi, 
 • Çevresel etmenler sebebi ile binanın oturması
 • Boruların birbirine doğru bir şekilde kaynatılmaması, 
 • Muslukların hızlı bir şekilde açılması ve kapatılması, su kaçaklarının oluşmasına sebep olan etkenler arasında yer almaktadır. 

Kaçağa neden olan problem oradan kaldırılırsa çözümü de hemen bulunur ve en kısa sürede kaçak onarımı işlemlerine başlanır. Aynı zamanda evinizde sinek ve böceklerin sayısında artış görürseniz bu durumda da su sızıntılarından şüphe edebilirsiniz.

Yukarıda da görüldüğü üzere, su kaçaklarının belirli sebepleri vardır. Aynı zamanda bu kaçakların tespit edilmesi sürecinde de çok dikkatli olunması gerekir. Peki, su kaçağı tespiti nasıl yapılır? 

Dikmen Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Su kaçakları hayatımızı olumsuz bir şekilde etkilese de, hızlı ve kırmadan tespit edilmesi çok önemli olacaktır. Günümüzdeki teknolojik imkanlarla bunu sağlamak mümkündür. Tabi bu konuda her tesisatçı modern yöntemleri tercih etmez. Bunun nasıl olacağı herkes tarafından bilinmez. İşte bunun için Dikmen su kaçağı tespiti hizmeti veren firmamız, her daim yanınızda yer almaktadır. Şimdi sizlere süreç hakkında biraz bahsedelim. 

Su kaçağının olduğuna yönelik bildirim müşterimiz tarafından iletildikten sonra, hızlı bir şekilde adrese intikal edilir. 

Adreste kontroller gerçekleştirildikten sonra, termal su kaçak tespit cihazı ile öncelikli olarak tesisatların yerleri belirlenmeye çalışılır. Bu etap, tesisatların yerlerinin belirlenmesi ile beraber, akustik dinleme cihazı için de uygun ortamı oluşturur. 

Akustik dinleme cihazı ise yeri tespit edilen boruları dinler ve kaçağın yerini noktasal bir şekilde tespit eder. Bu işlemede noktasal su kaçak tespiti adı verilir. 

İşlem sonrasında noktasal bir tespit oluştuğu için, tek bir yer kırılır ve böylece maddi açıdan katlanılacak daha az durum ortaya çıkar. 

Akustik Dinleme Cihazı ve Termal Su Kaçak Tespit Cihazı ile sizlere hizmet sunan Dikmen su kaçak tespiti firmamız, her daim en kaliteli hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Peki, su kaçak tespitinde kırmadan kaçak tespitinin avantajları nelerdir? 

Kırmadan Dikmen Su Kaçağı Tespiti Neden Önemlidir? 

Su kaçaklarının pek çok farklı sebebinin olduğunu ve bunların nasıl bertaraf edilebileceğinden sizlere bahsetmeye çalıştık. Ancak bu bertaraf etme sürecinde, tespit işlemi sırasında kırmadan ya da daha doğru bir tanımla noktasal bir şekilde kırma işlemi çerçevesinde hareket etmek çok önemli olacaktır. Bu nedenle de Ankara’da su kaçak tespiti hizmeti sunan firmamız, sizlere bu hizmeti en etkin şekilde sunmaktadır. Peki, ne gibi önemi vardır? 

Çok fazla yer kırılmadığı için, en maddi hasarla tespit işlemi gerçekleştirilir. Böylece tespit sürecinde kaçağı kırarak aramak durumundan kurtulmak sağlanır. 

Manevi hasarlar da ortadan kaldırılır. Çünkü çok fazla yerin kırılması, evin ya da işyerinin düzeninin bozulmasına, bir süre bu tip durum ile karşı karşıya kalınmasına sebep olur. 

Yukarıda da görüldüğü üzere, uzman bir firmadan Ankara kırmadan su kaçak tespiti hizmeti almanız, sizlere pek çok fayda getirecektir. Peki, bizim Dikmen su kaçağı tespiti için kullandığımız iki önemli ekipmanın işlevleri nelerdir? 

Su Kaçağı Tespiti Robotlarımız ve Özellikleri 

Tespit işlemi ne kadar etkin olursa, elde edilen sonuç da o kadar avantajlı olur. Ancak bunun için iki önemli robotun kullanılması gerekir. Bu robotlardan ilki Termal Su Kaçak Tespit Cihazı iken, diğeri de Akustik Dinleme Cihazı olarak bilinmektedir. Şimdi sizlere bunlardan bahsedelim. 

 • Termal cihazlar, malzeme ve bileşenlere zarar vermeden su kaçağının tespit edilmesini sağlar. Endüstriyel uygulamalarda da arıza ilerlemeden tespit işlemlerinin yapılmasını sağlar. Gerçek görüntüye sahip olduğu için nokta atış tespitlerin yapılmasını da mümkün kılar. Zemin ve duvarlar kırılmadan su kaçağının tespit edilmesi mümkün olmaktadır.
 • Akustik dinleme cihazları ise yeraltı sızıntılarını en iyi şekilde tespit eder. İçme suyu hattında meydana gelen birçok kaçak tespitinin yapılmasını sağlar. Özel olarak dizayn edilen ve son derece hassas bir mikrofona sahip olan ürün, büyük ya da küçük çaplı her tip boruda kaçak tespit edebilir.

Herhangi bir bölgeyi kırmadan, yanılmayı önleyecek derece tespit işlemleri gerçekleştiren firmamız en iyi çözümleri sunacaktır.  Sızıntının tüm detaylarını incelemenizi sağlayan bu cihazlarla Dikmen kameralı su kaçağı tespiti işlemlerini en uygun fiyatlarla yapıyoruz.

Kameralı Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır? 

Öncelikle kullanılacak olan cihaz tespit edilir ve ilgili adrese gidilerek ön keşif yapılır. Cihazın çalıştırılmasının ardından zemin ya da duvar kırılmadan incelemeler başlar. Su kaçağının yerini kamerayla tespit eden uzmanlarımız kısa sürede cihazın ses vermesiyle birlikte kaçağın oranını hesaplar. Hafif ya da ileri seviye sızıntıların belirlenmesi için geniş diyaframa sahip olan mikrofon yapısından yararlanılır.

Özellikle kameralı incelemelerin söz konusu olduğu durumlarda kaçağın belirlenmesi ve hızlı bir şekilde giderilmesi için çok sayıda işlemin uygulanması gündeme gelecektir. Yeni bir tesisat kurmak istediğinizde uygun mekanların tercih edilmesiyle birlikte gerekli tesisat kurulum işleri gerçekleşmektedir. Nem varsa bunun da tespit edilmesini sağlayan cihazlar, tesisatınızın geneli hakkında bir öngörü oluşturmaya yardımcı olacaktır.

Dekorasyon konusunda da destek bulmak istediğiniz durumlarda kaçak tespit işleri başarılı bir şekilde sonuçlanır. Teknolojinin en iyi şekilde gerçekleşmesini sağlayacak çalışmalarla kaçak tespit işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleşecektir. Yeni taşınacağınız ya da yenilemek istediğiniz evde temel olan kaçak tespit işlemleri için mutlaka uzmanlarımızın yardımını alacağınız çözümlere ulaşabilirsiniz.

Kırmadan Su Kaçağı Tespitinin Özellikleri Nelerdir? 

Duvarların kırılmasına neden olmadan tespit yapan cihazlarla memnun kalacağınız birçok sızıntı tespit işlemi gerçekleşecektir. Artık özel cihazlar yardımıyla yapılan bu tespit işlemlerinin sonuçlanması birkaç dakika içinde mümkün olabiliyor. Kameralar ve termal cihazlar yardımıyla Dikmen kırmadan su kaçağı tespiti işlemleri gerçekleşebiliyor.

Su kaçağı tespitinin gerçekleşmesi için kameralı cihazların kullanılması hem dekoratif açıdan hem de temizlik açısından size çok şey kazandıracaktır. Her biri deneyimli ve ustalık belgesi sahibi olan teknisyenlerimiz Ankara’nın her yerinde su kaçağı tespiti işlemleri yaptırmanızı sağlıyor. Bilgi almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti İşlemini Nasıl Yapıyoruz? 

Su kaçaklarının tespit edilmesi ve gereken onarım sürecinin belirlenmesi için çok sayıda kaçak tespit işlemi gerçekleştirilmektedir. Bunlar özel cihazların yardımıyla birkaç dakika içinde tamamlanacaktır. Pompa yardımıyla tesisata bağlanan cihazlarla test işlemleri gerçekleştirilir. Kaçak noktası tespit edilerek sizlere çözümü anlatılır ve kaçağın nedeni ifade edilir. En kısa sürede onarım işleminin gerçekleşmesinin ardından su kaçaklarının giderilmesi sağlanır. Özellikle kaçak tespitinde çözüm bulmak istediğinizde bize danışarak Dikmen kameralı su kaçağı tespiti yaptırabilirsiniz.

Birçok kişi işi bilmeyen tesisatçılar yüzünden bu tür işlemlerin zorlukla gerçekleştiğini ifade etmektedir. Ayrıca fiyatlar konusunda da çok fazla çelişkinin söz konusu olduğu bilinmektedir. Peki bu konuda fiyatlar nasıl?

Dikmen Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?

Dikmen Su Kaçağı TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
900 TL
Dikmen Kameralı Su Kaçağı TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
900 TL
Dikmen  Cihazla Su Kaçağı TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
900 TL
Dikmen Su Kaçak TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
900 TL
Dikmen Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?

Kameralı su kaçak tespit fiyatları söz konusu olduğunda her zaman çözüm odaklı hizmet veren Ada Tesisat Ankara’nın her yerinde aynı fiyat uygulamasıyla hizmet vermektedir. Kaçak tespit işlemleri 900 TL’ den başlamaktadır.

Fiyat son derece ekonomiktir. Ancak tesisatın yeniden kurulması ya da farklı problemlerin çözülmesi gereken durumlarda fiyatlar için uzmanlarımız size bilgi verecektir. Her mekanda farklı olan bu işlemler, özellikle kaçağın tespit edileceği durumlar gündeme geldiğinde değişebilir.

Değişim ve benzer birçok yenileme işlemi hususunda bilgi edinmeniz gerektiğinde ekibimizden yardım alabilirsiniz. Özellikle açık alanlar için tercih edilecek yeni tesisat kurulumlarını memnun kalacağınız düzeyde gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz.

Kamera kullanarak birçok kaçak tespit işlemi başarıyla gerçekleşiyor. Bunu sağlayacak personellerimizden destek alarak en kısa sürede su kaçaklarını tespit edebilirsiniz.

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Nasıl Belirlenir? 

Dikmen su kaçağı tespiti fiyatları 900 TL olarak tüm semt ve ilçelerimizde sabittir. Bu fiyatı ödediğinizde su kaçağı ve tesisat sorunlarının nedeni de ortaya çıkacaktır. Kaçak tespit işlemleri ve benzer birçok detayın ele alındığı kaçak fiyatları konusunda çok sayıda avantaj elde edebilirsiniz. Çünkü bu ücretin dışında faturanıza yansıyacak olan fazla su bedelleri ciddi bir faturayı karşınıza çıkarabilir. Bu yüzden mutlaka kaçak tespiti işlemlerinde doğru çözümleri bulmaya özen göstermelisiniz.

Kameralı ve termal su kaçağı tespiti işlemlerinde en etkin çözümleri bulmanızı sağlayacak ekibimiz alanında uzmandır. Yıllardır kırmadan kaçak tespit eden ve tesisata dair tüm sorunlarınızı çözen firmamız aynı zamanda kaçak tespitinden sonraki dekorasyon işleriniz konusunda da size yardımcı olacaktır. Bilgi almak istediğinizde çekinmeden bize danışabilirsiniz.

Ada tesisat Ankara’nın dört bir yanında kaçak tespiti ve onarımı konusunda sizlere destek vermekten mutluluk duymaktadır. Her zaman problemlerinizin çözümü için ekonomik alternatif sunma konusunda destek veren firmamız, açık ve kapalı tüm alanlar için sıhhi tesisat işlerini başarıyla gerçekleştirmektedir.

Dikmen Su Kaçağı Tespiti: Ada Dekorasyon

Ada Dekorasyon yıllardır Ankara’da hizmet vermektedir. Güvenilir çözümlere ulaşmak ve ihtiyaç halinde gereken tedbirleri almak istediğinizde acil çözümlerle de yardımınıza koşarız. Her zaman uygun fiyatlar ve müşteri dostu bir tamir politikası ilkemiz olmuştur. Bu gibi birçok sıhhi tesisat işinizin yanı sıra dekorasyon işleriniz konusunda da size yardımcı oluyoruz. Güvenilir bir hizmet almanızı sağlayacak kadromuzla Dikmen su kaçağı tespiti ve daha birçok işlemi en uygun koşullarda sizlere sağlıyoruz.

Günümüzde ciddi bir masraf kalemi olan dekorasyon işleri konusunda en güvenilir çözümleri bulmanızı sağlayan ekibimiz %100 müşteri memnuniyetine odaklanarak hizmet vermektedir. Bilgi almak ve keşif talepleriniz için her zaman ekibimizi arayabilir WhatsApp üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Acil durumlarınız için haftanın her günü tüm özel günlerde problem olan yere gelip tespit işlemleri gerçekleştirerek kaçak sorunlarınızın çözümünü sağlıyoruz. Profesyonel çözümler ve uygulamalar için uzmanlarımızın desteğini en kısa sürede alabilirsiniz.

Ankara Dikmen Su Tesisatçısı

Uzman teknisyenlerimiz ve benzer ekiplerimizden yardım almak istediğinizde günün 24 saati acil destek çözümleri de sunuyoruz. Son derece ekonomik ve güvenilir çözümler için ekibimizden yardım isteyebilirsiniz. Ankara’nın her yerinde ihtiyacınız olan onarım ve tamir süreçlerini gerçekleştirmek istediğinizde ekibimiz hızlı çözümlerle size yardımcı olacaktır.

Haftanın her günü 24 saat hizmet veren teknisyenlerimiz farklı zaman dilimlerinde çözüm bulmak istediğiniz acil durumlarınıza destek olacaktır. Özgün çözümler bulmak istediğinizde kurulumu tamamlayarak su tesisatı işlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Bahçeniz, balkon ya da terasınız için bir sıhhi tesisat kurulumu isteyebilirsiniz. Bu durumda öncelikli olarak tercih edeceğiniz çok sayıda etkinlik için uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Sıfırdan tesisat kurulumu işlemlerinin gerçekleşmesi için ekibimizden destek alarak hızlı çözümler bulabilirsiniz.

Tesisat Onarımı Fiyatları

Sıfırdan tesisat kurulumu fiyatları ve onarım fiyatları değişkenlik göstermektedir. Çünkü her işlem için uygulanacak sonuç farklıdır. Özellikle tesisatın sıfırdan kurulmasını gerektiren durumlarda onarım işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Tüm tesisat işlerinde kapsamlı ve özel bir onarım gerektiğinden çalışmaların sonuçlanması ve diğer malzemelerin kullanılması sonrası 350 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet verilmektedir.

Haftanın 7 günü, günün 24 saati her türlü acil durumunuz için ekibimizden yardım alabilirsiniz. Kaçakların faturalarınızı yükseltmesine, yaşam kalitenizi düşürmesine izin vermeyin. Çünkü bizler bu uygulamalar konusunda işinin ehli kişileriz. Size ek masraflar gerektirmeden birçok konuda yardımcı oluyoruz. Bilgi almak ve müşteri danışmanlarımıza kayıt bırakmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yaygın sorunlar gündeme geldiğinde birçok kişi sorunun tesisattan kaynaklandığını aklına getirmez. Çünkü bu işlemler için öncelikli olarak sızıntıların kırılmadan tespitini sağlamak gerekir. Bu durumların en büyük sebebi de olabilen tesisat sorunlarının tamiri için Ankara Dikmen sıhhi tesisatçı olarak Ada Dekorasyon hizmetinizde olacaktır