Etimesgut Su Kaçağı Tespiti

Etimesgut Su Kaçağı Tespiti 

 Ankara Etimesgut su kaçağı tespiti işlemlerinde işi uzmanına bırakın ve Akay Tesisat kalitesiyle tanışın. Etimesgut  su kaçağı tespiti için çözüm ortağınız olacak olan Akay Tesisat %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak her türlü sıhhi tesisat işinizi çözüme kavuşturacaktır. Kaçaklar zamansız ve can sıkıcı durumlardır. Özellikle fark etmeden ortaya çıkması ve bunu fark edene kadar hem kendi evimize, hem de alt komşunun evine zarar vermesi, manevi huzursuzlukları da ortaya çıkarmaktadır. Bununla birlikte birçok nedenden dolayı yaşanan kaçaklar hayatınızı daha büyük ölçüde etkilemeye başlar.

Ancak belirli kıstaslara dikkat edilip, su kaçağının bulunduğunu düşündüğünüzde, su kaçağı tespiti hizmeti ile kaçak kısa sürede tespit edilir, tamir işlemi de aynı hızda tamamlanır. Yaşam alanlarımızda ortaya çıkan sorunlar, hayatımızı doğrudan etkilediği için, çözümünün hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. İşte bu sorunlardan bir tanesi de, su tesisatlarında meydana gelen kaçaklardır. Bu durumun ilk belirtilerinden biri evdeki böcek ve sineklerin artması, su faturalarının yüksek gelmesidir. Şıp şıp damlayan musluklar olmaktadır. İşte bu süreçte de Akay Tesisat daima en iyi çözüm ortağınız olarak hizmet vermeye hazırdır.

Etimesgut  su tesisatçısı firmalarının başında gelen ve güvenilir hizmeti ile dikkat çeken Akay Dekorasyon, sizlere beklediğiniz kalitedeki hizmeti uygun fiyatlara sunmaktadır.  Peki, su kaçağı nasıl bulunur? Evde veya işyerinde su kaçağı olduğu nasıl anlaşılır? 

etimesgut su kaçağı tespiti
etimesgut su kaçağı tespiti

Su Kaçağı Nasıl Bulunur? 

 Etimesgut   su tesisatçısı firması olarak Akay Dekorasyon, profesyonel hizmetlerinin yanı sıra, doğru bilgi aktarımına da önem vermektedir. Bu nedenle su kaçaklarının tespit edilmesi süreci oldukça önemlidir. Bu süreci son derece iyi bir şekilde planlayacak olan ekibimiz, su kaçağı tespiti işlemlerinde çözüm bulmanızı sağlayacak birçok pratik seçenekle karşınıza çıkacaktır.

Su kaçakları, faturalarınızın yükselmesinin yanı sıra kötü kokulara da neden olur. Bu yüzden mutlaka tamir edilmesi gerekir. Bazı problemler kısa sürede basit müdahalelerle çözülürken, bazılarında sistemin yeniden kurulması gerekebilir. Bu yüzden işinde uzman ve sertifikalı ustalarımıza her türlü sorun için güvenebilirsiniz.

Peki, su kaçağı olduğunu nasıl anlarız?

 • Duvarlarda veya alt komşunun tavanın sararmalar ya da küflenmeler oluşmuşsa, 
 • Rutubet kokusu hissetmeye başladıysanız, 
 • Fayansların üzerinde su birikiyorsa, 
 • Vanaları kapatmanıza rağmen su sayacı hala dönmeye devam ediyorsa
 • Su faturaları her ay gelen düzeyden daha fazla geliyorsa, 
 • Musluklarınızdan su damlıyorsa,
 • Derz aralarında sararmalar oluşmuşsa, su kaçağı ile karşı karşıya kalmışsınız demektir. 

Yukarıda da gördüğünüz üzere, su kaçaklarının tespit edilmesindeki temel etkenler yukarıdaki gibidir. Peki, su kaçakları nasıl oluşur? 

ankara etimesgut su kaçağı tespiti

Su Kaçaklarının Oluşma Sebepleri Nelerdir? 

Su kaçaklarında dikkat çeken hataların başında, tesisatçı hataları göze çarpar. Sonrasına da tesisatın eskimesi kaynaklı problemler gündeme gelir. Ancak tek hatalar bunlar değildir. Zamana karşı direnemeyen ve kullanım açısından sorun oluşan durumlar için su kaçaklarının kısa sürede giderilmesi amaçlanır. Bu yüzden tesisatçı hatalarının yanında birçok farklı nedenden örgütü su kaçaklarının oluştuğu gözlenir. Şimdi sizlere bu sebeplerden bahsedelim. 

 • Tesisatların tadilat sırasında zarar görmesi 
 • Çevresel etkenler sebebi ile binanın oturması
 • Muslukların hızlı bir şekilde açılması ve kapatılması
 • Galvaniz boru kullanımı
 • Boruların birbirine doğru bir şekilde kaynatılmaması su kaçaklarının oluşmasına sebep olan etkenler arasında yer almaktadır.

Kaçağa neden olan problem oradan kaldırılırsa çözümü de hemen bulunur ve en kısa sürede kaçak onarımı işlemlerine başlanır. Bu işlemlerin yapılması için yanıltıcı olmaması açısından önemlidir. Günümüzde birçok yöntemle su kaçaklarının tespit edilmesi mümkün olabilir.

Yukarıda da görüldüğü üzere, su kaçaklarının belirli sebepleri vardır. Aynı zamanda bu kaçakların tespit edilmesi sürecinde de çok dikkatli olunması gerekir. Peki, su kaçağı tespiti nasıl yapılır? 

 Etimesgut  Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Su kaçakları hayatımızı olumsuz bir şekilde etkilese de, hızlı ve kırmadan tespit edilmesi çok önemli olacaktır. Ama bunun nasıl olacağı herkes tarafından bilinmez. İşte bunun için  Etimesgut  su kaçağı tespiti hizmeti veren firmamız, her daim yanınızda yer almaktadır. Şimdi sizlere süreç hakkında biraz bahsedelim. 

Su kaçağının olduğuna yönelik bildiri müşteri tarafından iletildikten sonra, hızlı bir şekilde adrese intikal edilir. Adreste kontroller gerçekleştirildikten sonra, termal su kaçak tespit cihazı ile öncelikli olarak tesisatların yerleri belirlenmeye çalışılır. Bu etap, tesisatların yerlerinin belirlenmesi ile beraber, akustik dinleme cihazı için de uygun ortamı oluşturur. 

Akustik dinleme cihazı ise yeri tespit edilen boruları dinler ve kaçağın yerini noktasal bir şekilde tespit eder. Bu işleme de noktasal su kaçak tespiti adı verilir. Kaçağın tam yeri belirlenir.  İşlem sonrasında noktasal bir tespit oluştuğu için, tek bir yer kırılır ve böylece maddi açıdan katlanılacak daha az durum ortaya çıkar. Zaten bu konuda da size destek verdiğimiz için kırılan yerlerin onarımını da talep halinde yapabiliriz.

Akustik Dinleme Cihazı ve Termal Su Kaçak Tespit Cihazı ile sizlere hizmet sunan  Etimesgut   su kaçak tespiti firmamız, her daim en kaliteli hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Peki, su kaçak tespitinde kırmadan kaçak tespitinin avantajları nelerdir? 

Kırmadan Etimesgut Su Kaçağı Tespiti Neden Önemlidir? 

Su kaçaklarının pek çok farklı sebebinin olduğunu ve bunların nasıl bertaraf edilebileceğinden sizlere bahsetmeye çalıştık. Ancak bu bertaraf etme sürecinde, tespit işlemi sırasında kırmadan ya da daha doğru bir tanımla noktasal bir şekilde kırma işlemi çerçevesinde hareket etmek çok önemli olacaktır. Bu nedenle de Ankara’da su kaçak tespiti hizmeti sunan firmamız, sizlere bu hizmeti en etkin şekilde sunmaktadır. Peki, ne gibi önemi vardır? 

Çok fazla yer kırılmadığı için, en az maddi hasarla tespit işlemi gerçekleştirilir. Böylece tespit sürecinde kaçağı kırarak aramak durumundan kurtulmak sağlanır. 

Manevi hasarlar da ortadan kaldırılır. Çünkü çok fazla yerin kırılması, evin ya da işyerinin düzeninin bozulmasına, bir süre bu tip durum ile karşı karşıya kalınmasına sebep olur. Bu konuda da dekorasyon uzmanlığımız devreye girerek mekansal hasarınızı en iyi şekilde giderir.

Yukarıda da görüldüğü üzere, uzman bir firmadan Ankara kırmadan su kaçak tespiti hizmeti almanız, sizlere pek çok fayda getirecektir.

Peki, bizim  Etimesgut su kaçağı tespiti için kullandığımız iki önemli ekipmanın işlevleri nelerdir? 

Su Kaçağı Tespiti Robotlarımız ve Özellikleri 

Tespit işlemi ne kadar etkin olursa, elde edilen sonuç da o kadar avantajlı olur. Ancak bunun için iki önemli robotun kullanılması gerekir. Bu robotlardan ilki Termal Su Kaçak Tespit Cihazı iken, diğeri de Akustik Dinleme Cihazı olarak bilinmektedir. Şimdi sizlere bunlardan bahsedelim. 

Akustik dinleme cihazları ise yeraltı sızıntılarını en iyi şekilde tespit eder. İçme suyu hattında meydana gelen birçok kaçak tespitinin yapılmasını sağlar. Özel olarak dizayn edilen ve son derece hassas bir mikrofona sahip olan ürün, büyük ya da küçük çaplı her tip boruda kaçak tespit edebilir.

Termal cihazlar ise malzeme ve bileşenlere zarar vermeden su kaçağının tespit edilmesini sağlar. Endüstriyel uygulamalarda da arıza ilerlemeden tespit işlemlerinin yapılmasını sağlar. Gerçek görüntüye sahip olduğu için nokta atış tespitlerin yapılmasını da mümkün kılar. Zemin ve duvarlar kırılmadan su kaçağının tespit edilmesi mümkün olmaktadır.

Hangi ürün kullanılırsa kullanılsın duruma hızlı şekilde müdahale etmek önceliğimizdir.  Etimesgut   kameralı su kaçağı tespiti için kullandığımız cihazlar, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan, son teknoloji ürünü cihazlardır. Bu yüzden her zaman güvenle kullanılabilir.

Kameralı Etimesgut Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Tüm dünyada sıhhi tesisat işleri için tercih edilen birinci sıhhi tesisat ekipmanları, su kaçağı tespit cihazlarıdır. Bu cihazlar termal kameralar yardımıyla kaçağın yerini noktasal olarak tespit etmektedir. Cihazın çalıştırılmasının ardından zemin ya da duvar kırılmadan incelemeler başlar. Su kaçağının yerini kamerayla tespit eden uzmanlarımız kısa sürede cihazın ses vermesiyle birlikte kaçağın oranını hesaplar. Hafif ya da ileri seviye sızıntıların belirlenmesi için geniş diyaframa sahip olan mikrofon yapısından yararlanılır.

Kameralı cihazlarla kaçak tespiti mekana hasar vermediği için son derece pratik bir şekilde kullanılır. Bu yüzden su kaçaklarının en kısa sürede tespit edilmesi ve hasarın minimuma inmesi son derece önemlidir. Kırmadan yapılan kaçak tespiti işlemleri için bizi Ankara’nın her yerinde keşif için davet edebilirsiniz. Dekorasyonunuzda oluşan hasarlar konusunda da profesyonellerimiz size yardımcı olacaktır.

Etimesgut Tesisat Hizmetimiz

✅ Etimesgut Tesisatçı Kimdir?✅ Akay Tesisat 7/24 Tesisat Hizmeti
✅ Etimesgut Kırmadan Su Kaçağı Yapıyormusunuz?✅ Akay Tesisat Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
✅ En Yakın Etimesgut Tesisatçı Firması✅ Akay Tesisat Etimesgut Su Tesisatçısı & Tesisatçı
✅ Etimesgut Tesisatçı Fiyatı Ne Kadar?✅ Akay Tesisat Ücretsiz Keşif Uygun Fiyat
Etimesgut Tesisat Hizmetimiz

Kırmadan Su Kaçağı Tespitinin Özellikleri Nelerdir? 

Kaçakların yerini belirlemek ve kısa sürede tespit etmek için çok sayıda detay söz konusudur. Bunları incelemek ve problemlere uygun çözümler üretmek için kaçak tespiti yapılmalıdır. Etimesgut kırmadan su kaçağı tespiti işlemleri 5 yıllık deneyime sahip olan teknisyenlerimiz tarafından kolaylıkla yapılacaktır.

Kaçak onarımı nedeniyle hasar gören ve tamir edilmesi gereken yerleri dekorasyon uzmanlarımız sorunsuz bir şekilde onaracaktır. Bu yüzden bize ihtiyaç duyduğunuz her durum için ekibimizden yardım alarak problemlerinize çözüm bulabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti İşlemini Nasıl Yapıyoruz? 

Su kaçaklarının tamamını tespit ederken özel cihazlarımızı kullanıyoruz. Pompa yardımıyla tesisata bağlanan cihazlarda da test işlemleri gerçekleştirilir. Kaçak noktası tespit edilerek sizlere çözümü anlatılır ve kaçağın nedeni ifade edilir. En kısa sürede onarım işleminin gerçekleşmesinin ardından su kaçaklarının giderilmesi sağlanır. Özellikle kaçak tespitinde çözüm bulmak istediğinizde bize danışarak  Etimesgut  kameralı su kaçağı tespiti yaptırabilirsiniz.

Her bir detay ve aşamada gündeme gelen kaçak tespit işlemleri için profesyonel yardım alabilirsiniz. Özellikle başarısız bir tesisat kurulumu yapılmışsa sonuç almanız zor olabilir. Çünkü tesisatın tamamının değiştirilmesi gereken durumlar söz konusu olabilir. En iyi sonucu almak istediğinizde su kaçağı tespiti işlemlerini işin uzmanına bırakın, keyfinize bakın.

Peki kameralı su kaçağı tespiti fiyatları neye göre belirleniyor?

Etimesgut Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?

Etimesgut Su Kaçağı TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
700 TL
Etimesgut Kameralı Su Kaçağı TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
700 TL
Etimesgut Cihazla Su Kaçağı TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
700 TL
Etimesgut Su Kaçak TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
700 TL
Etimesgut Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?

Ankara’nın genelinde tercih edilen firmamızda belirlenen fiyatlar sabittir. Yapılacak işleme göre eğer ücretler ayrı olarak hesaplanır. Kameralı su kaçak tespit fiyatları 150 – 700 TL arasındadır. İnceleme sonrası size kaçağın yeri gösterilir ve nasıl bir çözümle tamir edileceği açıklanır.

Eğer onarım işlemleri konusunda sizinle hemfikir olursak, anlaşma yapılarak tesisat onarımı gerçekleşir. Talebiniz olursa dekorasyon konusuna da ekibimizden hizmet alabilirsiniz. Ankara’nın her yerine servis desteği sunan ekibimiz, ihtiyacınız olan birçok  durumda teknik servis desteğinin alınmasını sağlayacaktır.

Evinizin yanı sıra dükkanlarınız, okul, hastane, spor salonu gibi kurumsal alanlardaki tesisat sorunlarının giderilmesi hususunda da bizden yardım alabilirsiniz. Uzman kadromuz çok sayıda problemin çözülmesini sağlayacak işlemlerin gerçekleşmesini kısa sürede yapacaktır.

Bilgi almak ve iletişime geçmek için 7 gün 24 saat bize ulaşabilir, acil durumlarınızda çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Birçok konu hakkında bilgi almanızı sağlayacak çözümlerle karşınıza çıkıyor olacağız.

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Nasıl Belirlenir? 

Her firmanın kendi içinde belirlediği bir fiyat politikası vardır. Biz Akay Tesisat ve Dekorasyon olarak sizleri de zor durumda bırakmadan emeğimizin karşılığını anlamaya çalışıyoruz. Etimesgut   su kaçağı tespiti fiyatları sabittir. Acil durumlarda çözüm bulunması için birçok detayın gündeme gelmesi söz konusu olacaktır. Kaçakların kısa sürede tespit ed ilmesi ve çözüm bulunması gerektiğinde birçok pratik cihazdan yardım alırız. Bu cihazlarla sorunun neden kaynaklandığı da ortaya çıkar.

Akay Tesisat Ankara’nın en çok tercih edilen ve müşteri memnuniyeti yüksek olan tesisatçısıdır. Çünkü 24 saat açık bir tesisatçı arıyorsanız sizin için en iyi hizmeti vermeye hazırdır. Fiyatlar konusunda da son derece uygun alternatifler sunan firmamız, su kaçaklarının tespit edilmesi gerektiğinde tüm ekipmanlarıyla birlikte size ulaşacaktır.

 Etimesgut Su Kaçağı Tespiti: Akay Dekorasyon

Acil ihtiyaçlarınız ve rutin arıza bildirimleriniz için bize günün 24 saati WhatsApp hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Son derece uygun fiyatlarla hizmet sunan uzman kadromuz, su kaçağı tespit işlemlerinde en iyi sonuçları almanız için çalışacaktır.

Ankara  Etimesgut su kaçağı tespiti işlemlerinde %100 kırmadan ve nokta atışı tespitler yapıyoruz. En kısa sürede çözüm bulmanızı sağlayacak dekorasyon uygulamaları için ekibimiz hızlı çözümler sunacaktır. Profesyonel bir destek almak ve yardım etmek istediğiniz alternatifler için dekorasyon çözümlerine ulaşmak için uzman kadromuzla hemen irtibat kurabilirsiniz.

Kalitenin ve güvenin adresi olan firmamız her zaman uygun fiyatlar ve ödeme koşullarından yararlanarak dekorasyon işlerinizi garantili bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Bu yüzden tadilat işleri başta olmak üzere birçok iş için bizi tercih edebilirsiniz.

Ankara 24 Saat Açık Su Tesisatçısı

Profesyonel çözümler bulmak istediğinizde ve tesisat işlerinde onarım sürecini başarıyla gerçekleştirebilmek için zaman kaybetmeden hemen harekete geçeriz. Ankara’nın her ilçesinde geniş servis ağımızla size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Profesyonel kadromuzun yardımını alarak çözüm bulacağınız çok sayıda tesisat işlemi için hemen harekete geçen ekibimiz, onarım ve dekorasyon konusunda da sizler için en uygun çözümleri sağlayacaktır. Tuvalet ve klozet sorunlarınızda da sizlere en iyi şekilde hizmet veren firmamız, dekorasyon işlerinizi de hızlı ve memnun kalacağınız şekilde gerçekleştirir. Öncelikli olarak tercih edeceğiniz birçok uygulama için güvenle bizi tercih edebilirsiniz.

7 gün 24 saat tesisat ve taşma gibi birçok problem için çözüm sunacak olan firmamız, tüm ekipmanları ve profesyonel ustalarıyla Ankara Etimesgut’ta hizmetinizdedir.

Tesisat Tamiri Fiyatları

130 TL’den başlayan tesisat tamiri fiyatları mevcut durum da dikkate alınarak değişebilir. Bu konuda size masraflar ve yapılacak işlemler hakkında bilgi veririz. Bu bilgilendirme sonrasında da eğer kabul ederseniz tamir işlemlerine başlarız.

Sıfırdan tesisat kurulumu yapılacak olan alanı ziyaret eden ustalarımız keşif sonrası yapılacak uygulamaların fiyatları konusunda da size yardımcı olacaktır. Size bu işlemlerin tamamı için bir bütçe çıkaracak olan kadromuz en doğru fiyatlandırma seçenekleriyle işlemin maliyeti konusunda bilgilendirme sağlayacaktır.

Tüm masraflar size ekstra masraf çıkarılmayacak şekilde ifade edilerek size iletilecektir. Zaman kaybı yaşayıp mağdur olmadan, komşularınızı da bu sebeple mağdur etmeden birçok sorunun çözülmesi için bizi tercih edebilirsiniz. Güvenilir ve dürüst çalışma prensibimizle tesisat onarımında en doğru çözümleri bulmanızı sağlıyoruz.

Her zaman dürüst ve güvenilir bir hizmet imkanı sağlayan ekibimiz sizin için memnun edici sonuçlar sunarken, su akıtma problemlerinin giderilmesi hususunda da çözüm bulmanızı sağlayacaktır.