Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti

Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti 

 Ankara Yenimahalle su kaçağı tespiti konusunda güvenilir adresiniz olan firmamız en iyi şekilde hizmet almanız için çalışacaktır.

Yenimahalle  su kaçağı tespiti için yılların güveni ve deneyimine sahip olan firmamızı tercih edenler kazançlı çıkıyor. Ankara’nın en güvenilir esnaflarından biri olarak su kaçağı tespit işlerini güvenle gerçekleştiriyoruz. Kaçaklar zamansız ve can sıkıcı durumlardır. Özellikle fark etmeden ortaya çıkması ve bunu fark edene kadar hem kendi evimize, hem de alt komşunun evine zarar vermesi, manevi huzursuzlukları da ortaya çıkarmaktadır. Bununla birlikte birçok nedenden dolayı yaşanan kaçaklar hayatınızı daha büyük ölçüde etkilemeye başlar.

Ancak belirli kıstaslara dikkat edilip, su kaçağının bulunduğunu düşündüğünüzde, su kaçağı tespiti hizmeti ile kaçak kısa sürede tespit edilir, tamir işlemi de aynı hızda tamamlanır. Yaşam alanlarımızda ortaya çıkan sorunlar, hayatımızı doğrudan etkilediği için, çözümünün hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. İşte bu sorunlardan bir tanesi de, su tesisatlarında meydana gelen kaçaklardır. Bu durumun ilk belirtilerinden biri evdeki böcek ve sineklerin artması, su faturalarının yüksek gelmesidir. Şıp şıp damlayan musluklar olmaktadır. İşte bu süreçte de Ada Dekorasyon daima en iyi çözüm ortağınız olarak hizmet vermeye hazırdır.

Yenimahalle  su tesisatçısı plansız meydana gelen bu tür sorunlarda 24 saat acil müdahale ederek sizleri sıkıntılı durumlardan kurtarır. Ada Dekorasyon, sizlere beklediğiniz kalitedeki hizmeti uygun fiyatlara sunmaktadır. Hem maddi hem de manevi açıdan içiniz rahat olsun. Peki, su kaçağı nasıl bulunur? Evde veya işyerinde su kaçağı olduğu nasıl anlaşılır? 

yenimahalle su kaçağı tespiti
yenimahalle su kaçağı tespiti

Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Yenimahalle  su tesisatçısı firması Ada Dekorasyon, son derece önemli olan kaçak tespiti işlemleri için birçok çözüm sunmaktadır. Kullanım özellikleri açısından son derece önemli olan su kaçaklarının tespit edilmesi süreci oldukça önemlidir. Çünkü bu uygulamaların sonuçlanmasını sağlayacak birçok farklı çözüm için ekibimizden destek alabilirsiniz.

Su kaçakları, faturalarınızın yükselmesinin yanı sıra kötü kokulara da neden olur. Bu yüzden mutlaka tamir edilmesi gerekir. Bazı problemler kısa sürede basit müdahalelerle çözülürken, bazılarında sistemin yeniden kurulması gerekebilir. Bu işlemler gerçekleşirken sorunsuz bir şekilde kullanılan kaçak tespit işleri için çözüm bulabilirsiniz.

Peki, su kaçağı olduğunu nasıl anlarız?

 • Musluklarınızdan su damlıyorsa,
 • Fayansların üzerinde su birikiyorsa, 
 • Rutubet kokusu hissetmeye başladıysanız, 
 • Su faturaları her ay gelen düzeyden daha fazla geliyorsa
 • Vanaları kapatmanıza rağmen su sayacı hala dönmeye devam ediyorsa
 • Duvarlarda veya alt komşunun tavanın sararmalar ya da küflenmeler oluşmuşsa 
 • Derz aralarında sararmalar oluşmuşsa, su kaçağı ile karşı karşıya kalmışsınız demektir. 

Yukarıda da gördüğünüz üzere, su kaçaklarının tespit edilmesindeki temel etkenler yukarıdaki gibidir. Peki, su kaçakları nasıl oluşur? 

ankara yenimahalle su kaçağı tespiti

Su Kaçaklarının Oluşma Sebepleri Nelerdir? 

Su kaçaklarında dikkat çeken hataların başında, tesisatçı hataları göze çarpar. Sonrasına da tesisatın eskimesi kaynaklı problemler gündeme gelir. Ancak tek hatalar bunlar değildir. Zamana karşı direnemeyen ve kullanım açısından sorun oluşan durumlar için su kaçaklarının kısa sürede giderilmesi amaçlanır. Bu yüzden tesisatçı hatalarının yanında birçok farklı nedenden örgütü su kaçaklarının oluştuğu gözlenir. Şimdi sizlere bu sebeplerden bahsedelim. 

 • Muslukların hızlı bir şekilde açılması ve kapatılması
 • Tesisatların tadilat sırasında zarar görmesi 
 • Çevresel etkenler sebebi ile binanın oturması
 • Galvaniz boru kullanımı
 • Boruların birbirine doğru bir şekilde kaynatılmaması su kaçaklarının oluşmasına sebep olan etkenler arasında yer almaktadır.

Hangi problemden kaynaklandığı tespit edilen kaçakların giderilmesi için uzmanlarımız hizmetinizdedir. İhtiyacınız olan birçok sorunun çözülmesini sağlayan uygulamalarımızla müşteri odaklı bir çalışma gerçekleştirebilirsiniz. Özel olarak kullanılan cihazlarla su kaçaklarının tespit edilip onarılması mümkün olmaktadır.

Yukarıda da görüldüğü üzere, su kaçaklarının belirli sebepleri vardır. Aynı zamanda bu kaçakların tespit edilmesi sürecinde de çok dikkatli olunması gerekir. Peki, su kaçağı tespiti nasıl yapılır? 

 Yenimahalle  Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Su kaçakları hayatımızı olumsuz olarak etkilese de, hızlı ve kırmadan tespit edilmesi çok önemlidir. Bu tespit işlemlerini gerçekleştirmek istediğinizde Yenimahalle su kaçağı tespiti hizmeti firmamızdan alabilirsiniz. Şimdi sizlere süreç hakkında biraz bahsedelim. 

Su kaçağının olduğuna yönelik bildirim yapılması ve benzer birçok detayın hayata geçirilmesi sonucu su kaçağı tespiti yapılabilir. Acil durum müşteri tarafından iletildikten sonra, hızlı bir şekilde adrese intikal edilir. Adreste kontroller gerçekleştirildikten sonra, termal su kaçak tespit cihazı ile öncelikli olarak tesisatların yerleri belirlenmeye çalışılır. Bu etap, tesisatların yerlerinin belirlenmesi ile beraber, akustik dinleme cihazı için de uygun ortamı oluşturur. 

Akustik dinleme cihazı ise yeri tespit edilen boruları dinler ve kaçağın yerini noktasal bir şekilde tespit eder. Bu işleme de noktasal su kaçak tespiti adı verilir. Kaçağın tam yeri belirlenir.  İşlem sonrasında noktasal bir tespit oluştuğu için, tek bir yer kırılır ve böylece maddi açıdan katlanılacak daha az durum ortaya çıkar. Zaten bu konuda da size destek verdiğimiz için kırılan yerlerin onarımını da talep halinde yapabiliriz.

Akustik Dinleme Cihazı ve Termal Su Kaçak Tespit Cihazı ile sizlere hizmet sunan  Yenimahalle   su kaçak tespiti firmamız, her daim en kaliteli hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Peki, su kaçak tespitinde kırmadan kaçak tespitinin avantajları nelerdir? 

Kırmadan Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti Neden Önemlidir? 

Su kaçaklarının pek çok farklı sebebinin olduğunu ve bunların nasıl bertaraf edilebileceğinden sizlere bahsetmeye çalıştık. Ancak bu bertaraf etme sürecinde, tespit işlemi sırasında kırmadan ya da daha doğru bir tanımla noktasal bir şekilde kırma işlemi çerçevesinde hareket etmek çok önemli olacaktır. Bu nedenle de Ankara’da su kaçak tespiti hizmeti sunan firmamız, sizlere bu hizmeti en etkin şekilde sunmaktadır. Peki, ne gibi önemi vardır? 

Çok fazla yer kırılmadığı için, en az maddi hasarla tespit işlemi gerçekleştirilir. Böylece tespit sürecinde kaçağı kırarak aramak durumundan kurtulmak sağlanır. 

Manevi hasarlar da ortadan kaldırılır. Çünkü çok fazla yerin kırılması, evin ya da işyerinin düzeninin bozulmasına, bir süre bu tip durum ile karşı karşıya kalınmasına sebep olur. Bu konuda da dekorasyon uzmanlığımız devreye girerek mekansal hasarınızı en iyi şekilde giderir.

Yukarıda da görüldüğü üzere, uzman bir firmadan Ankara kırmadan su kaçak tespiti hizmeti almanız, sizlere pek çok fayda getirecektir.

Peki, bizim  Yenimahalle su kaçağı tespiti için kullandığımız iki önemli ekipmanın işlevleri nelerdir biliyor musunuz? Şimdi bunları size açıklayacağız.

Su Kaçağı Tespiti Robotlarımız ve Özellikleri 

Tespit işlemi ne kadar etkin olursa, elde edilen sonuç da o kadar avantajlı olur. Ancak bunun için iki önemli robotun kullanılması gerekir. Bu robotlardan ilki Termal Su Kaçak Tespit Cihazı iken, diğeri de Akustik Dinleme Cihazı olarak bilinmektedir. Şimdi sizlere bunlardan bahsedelim. 

Termal su kaçağı tespiti cihazları malzeme ve bileşenlere zarar vermeden su kaçağının tespit edilmesini sağlar. Endüstriyel uygulamalarda da arıza ilerlemeden tespit işlemlerinin yapılmasını sağlar. Gerçek görüntüye sahip olduğu için nokta atış tespitlerin yapılmasını da mümkün kılar. Zemin ve duvarlar kırılmadan su kaçağının tespit edilmesi mümkün olmaktadır.

Akustik dinleme cihazları ise yeraltı sızıntılarını en iyi şekilde tespit eder. İçme suyu hattında meydana gelen birçok kaçak tespitinin yapılmasını sağlar. Özel olarak dizayn edilen ve son derece hassas bir mikrofona sahip olan ürün, büyük ya da küçük çaplı her tip boruda kaçak tespit edebilir.

Bu yeni nesil cihazlar sayesinde oldukça pratik bir şekilde kullanılacak olan cihazlar memnun kalacağınız bir onarım süreci geçirmenizi destekleyecektir. Yenimahalle kameralı su kaçağı tespiti için ekibimiz her zaman güvenle tercih edeceğiniz bir sistem kullanarak sizi maddi ve manevi zarardan kurtaracaktır.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Tüm dünyada sıhhi tesisat işleri için tercih edilen birincil sıhhi tesisat ekipmanları, su kaçağı tespit cihazlarıdır. Bu cihazlar termal kameralar yardımıyla kaçağın yerini noktasal olarak tespit etmektedir. Cihazın çalıştırılmasının ardından zemin ya da duvar kırılmadan incelemeler başlar. Su kaçağının yerini kamerayla tespit eden uzmanlarımız kısa sürede cihazın ses vermesiyle birlikte kaçağın oranını hesaplar. Hafif ya da ileri seviye sızıntıların belirlenmesi için geniş diyaframa sahip olan mikrofon yapısından yararlanılır.

Yani sızıntının nereden geldiğini tam olarak tahmin edebiliyoruz. Bu şekilde sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz cihazlarla kaçak tespiti işlemlerini sorunsuz bir şekilde sağlıyoruz. Su kaçaklarının sizde yaratacağı olumsuz durumlardan kurtulmanızı sağlayacak birçok çözüm için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Her durumda çözüm odaklı hizmet almanızı sağlayacak uzmanlarımız size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Kırmadan Yenimahalle Su Kaçağı Tespitinin Özellikleri Nelerdir? 

Su kaçakları genelde sonradan fark edilen sorunlardır. Öncelikle kaçağın tespit edilmesini sağlayan cihazlar kullanılarak yerin tespit edilmesi sağlanmaktadır. Yenimahalle   kırmadan su kaçağı tespiti işlemlerimiz de bu cihazlarla uygulanmaktadır. Son derece kolay bir şekilde kaçağın nerede olduğunun belirlenmesi mümkün olacaktır.

Kaçak tespiti ve onarımı söz konusu olduğunda belirlenecek olan birçok uygulama için ekibimizden yardım almanız mümkün olacaktır. Hem pratik hem de kullanışlı olan bu cihazlar sayesinde tesisat alanınızın hiçbir bölümü boş yere kırılmayacaktır.

Su Kaçağı Tespiti İşlemini Nasıl Yapıyoruz? 

Su kaçaklarının tamamını tespit ederken özel cihazlarımızı kullanıyoruz. Pompa yardımıyla tesisata bağlanan cihazlarda da test işlemleri gerçekleştirilir. Kaçak noktası tespit edilerek sizlere çözümü anlatılır ve kaçağın nedeni ifade edilir. En kısa sürede onarım işleminin gerçekleşmesinin ardından su kaçaklarının giderilmesi sağlanır. Özellikle kaçak tespitinde çözüm bulmak istediğinizde bize danışarak  Yenimahalle  kameralı su kaçağı tespiti yaptırabilirsiniz.

Başarısız bir tesisat kurulumu söz konusu olduğunda kaçağın yerinin belirlenmesi ve tespitinin yapılmasının ardından hatanın nerede olduğu da ortaya çıkacaktır. Bu yüzden güvenilir bir sıhhi tesisat ekibi seçerek, sizin için en uygun kararı verme konusunda çözüm bulabilirsiniz. Tesisat onarımında çözüm bulmak istediğinizde ekibimizden her zaman destek alabilirsiniz.

Peki kameralı su kaçağı tespiti fiyatları neye göre belirleniyor?

Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?
Yenimahalle Su Kaçağı TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
900 TL
Yenimahalle Kameralı Su Kaçağı TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
900 TL
Yenimahalle Cihazla Su Kaçağı TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
900 TL
Yenimahalle Su Kaçak TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
900 TL
Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?

Tüm Ankara genelinde gerçekleşecek olan kameralı su kaçak tespit fiyatları aynıdır. Sadece yapılacak olan işlemin niteliği farklıdır. Bu yüzden pratik bir çözüm sunacak olan Ada Dekorasyon sizin için doğru tespit işlemlerini yaparak kaçak tespitini gerçekleştirecektir. Kameralı su kaçak tespit fiyatları 300 TL olarak belirlenmiştir. Ancak bu ücrete onarım dahil değildir. Sadece tespit ücreti budur.

Sorunun çözümü için gereken tesisat onarımı için ise farklı bir fiyat söz konusudur. Bu durum her tesisat için değişeceğinden keşif ekiplerimiz tarafından değerlendirilmesi gerekmektedir. Bu yüzden tüm onarım süreçleri birbirinden farklıdır. Ada Dekorasyon sizlere 7 gün 24 saat yardımcı olmaktadır. Bu yüzden fiyatlar konusunda da birçok değişken söz konusu olabilmektedir.

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Nasıl Belirlenir? 

Ada Tesisat ve Dekorasyon olarak su kaçağı tespiti işlemlerinde en iyi sonuçları almanız için Yenimahalle su kaçağı tespiti fiyatları sabit tutulur. Her ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşabilmek için bu fiyatlandırmalardan yararlanabilirsiniz. Özellikle kaçakların belirlenmesi ve en kısa sürede onarılması konusunda ekibimizden yardım alabilirsiniz.

24 saat açık bir tesisatçı arıyorsanız sizin için en iyi hizmeti vermeye hazırdır. Fiyatlar konusunda da son derece uygun alternatifler sunan firmamız, su kaçaklarının tespit edilmesi gerektiğinde tüm ekipmanlarıyla birlikte size ulaşacaktır. Bizi günün her saatinde arayabilirsiniz.

 Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti: Ada Dekorasyon

Yeni Mahalle adresinize en kısa sürede ulaşacak olan ekibimiz, su kaçağı tespiti işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştirecektir. Bu şekilde memnun kalacağınız birçok sonuç almanızı sağlayacak çözümler üretilecektir.

Ankara’da hizmet veren firmamız sizin için her zaman memnuniyetle sonuçlacak kaçak tespit işlemleri konusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Yenimahalle su kaçağı tespiti işlemlerinde %100 kırmadan ve nokta atışı tespitler yapıyoruz.

Her zaman uygun fiyatlar ve ödeme koşullarından yararlanarak dekorasyon işlerinizi garantili bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Bu yüzden tadilat işleri başta olmak üzere birçok iş için bizi tercih edebilirsiniz.

Yıllardır Ada Dekorasyon olarak hemen tuvalet tıkanmaları, lavabo tıkanmaları ve kaçak tespit işlemlerini yapıyoruz. Hem de uygun fiyatlarla sıfırdan tesisat kurulum işlemlerinin gerçekleşmesini sağlıyoruz. Memnun kalacağınız çok sayıda uygulama için ekibimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Ankara Su Tesisatçısı

7 gün 24 saat tesisat ve taşma gibi birçok problem için çözüm sunacak olan firmamız, tüm ekipmanları ve profesyonel ustalarıyla Ankara Yenimahalle’de hizmetinizdedir.

Profesyonel çözümler bulmak istediğinizde ve tesisat işlerinde onarım sürecini başarıyla gerçekleştirebilmek için zaman kaybetmeden hemen harekete geçeriz. Tuvalet ve klozet sorunlarınızda da sizlere en iyi şekilde hizmet veren firmamız, dekorasyon işlerinizi de hızlı ve memnun kalacağınız şekilde gerçekleştirir. Öncelikli olarak tercih edeceğiniz birçok uygulama için güvenle bizi tercih edebilirsiniz.

Yaşam kalitenizi olumsuz etkileyecek her türlü durum için bize danışabilirsiniz. Sizin için garantili ve güvenli bir çalışma sistemi sunan kadromuz en iyi sonuçları almanızı sağlayacak işlemler kapsamında hemen problemlerinizin çözülmesini sağlayacaktır.

Son derece kısa sürede gerçekleşen ve hemen çözüm bulmanızı sağlayacak çalışmalar için ekibimizin yardımını ihtiyacınız olan her an alabilirsiniz. Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayan ekibimiz son derece özenli bir işçilikle çalışmaktadır.

Tesisat Onarımı Fiyatları

130 TL’den başlayan cihazla su kaçağı tespiti fiyatları size kaçağın hangi etkenden kaynaklandığı konusunda bilgi verecektir. Kaçağın onarılması için gereken masraflar bu tespitin ardından belirlenir. Özellikle farklı özelliklere sahip olan tesisatlarda kullanılan boru tipleri ve mimari hatalar gibi durumlar da dikkate alınması gereken detaylar arasındadır.

Zaman kaybı yaşayıp mağdur olmadan, komşularınızı da bu sebeple mağdur etmeden birçok sorunun çözülmesi için bizi tercih edebilirsiniz. Güvenilir ve dürüst çalışma prensibimizle tesisat onarımında piyasa koşullarını zorlamayacak bir fiyatlandırma sunuyoruz. Profesyonel ve özel bir çözüm bulmanız gerektiğinde her zaman ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Onarım sürecinde başarılı sonuçlar almak ve ihtiyacınız olduğunda çözüm bulmak için uzman kadromuzun desteğini alabilirsiniz. Tesisat onarımı konusunda en iyi alternatiflerden yararlanmak ve çözüm bulmak için bizi çekinmeden 24 saat arayabilirsiniz. Ankara’nın her yerinde hızlı ve ekonomik çözümlerimizle size yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.